2733
2734

بچرو به هیچ عنوان دلم نمیاد بدم بهش بچمم پسره به دنیا بیاد بعد ۶ ماهگیش میخوام برم سر کار شوهرمم۴۰ تومن تو بانک داره میخوام بگیرمش مهریمو ببخشم به نظرتون چی کار کنم حضانتشو بهم بده تا ۷ سالگی با منه؟بعدشم شرایطشو نداره نمیتونه بچرو ازم بگیره. قبلشم میخواستم سر ۶ ماهگیش برم سرکار، با این اوضاع زندگیم خیلی سخت میشه؟

تیکر تولد نفس مامان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا میخوای جداشی

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"
2738

مطمئنم الان اگه بگیم اگه مشکل شوهرت اینقدر حاده چرا قبل از بچه دار شدن جدا نشدی ،میگه ناخواسته بود

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706