2737
2734
عنوان

اعتیاد پدرومادر....

676 بازدید | 53 پست

بچه ها سلام.... چندوقتیه دوستم یه مشکلی براش پیش اومده میگه مادرپدرش باهم مواد مصرف میکنن... خیلی درموندست. حالش بده تازه متوجه شده. ازم کمک میخواد میگه نمیدونم چطوری باهاشون برخورد کنم... کسی تجربه مشابه داشته؟؟بگم چیکارکنه باید؟!😔

دوستت خواهر برادر دیگه نداره؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستت خواهر برادر دیگه نداره؟؟

چرا یه خواهرداره که یه شهردیگس واونجاازدواج کرده... میگه نمیخوام اون خواهرش بفهمه بارداره... دوستمم همسن خودمه 24سالشه

یعنی تازگیا اینجوری شدن که خواهرش نمیدونه...چی استفاده میکنن؟؟

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
2738
همکلاس بودیم باهم ازابتدایی تادانشگاه.... 24سالشه

خب بالغه دیکه بشینه باهاشون حرف بزنه

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

عزیزم اگه تازه مصرف میکنن بگو هرطوری شده ترکشون بده چون اگه چندسال بشه دیگه محاله ترک کنن😭😭😭😭

واسه همه معتادهاهم دعاکنید ....خداهم از سر باعث و بانیش نگذره 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2706