2733
2734

به نظرت اگه چنین بود این همه پزشک انجام میدادن؟ اصلامجوز میدادن برای انجامش؟!

بعدش دستگاه الکس دایود وجود نداره

یا الکساندره که مدلای مختلف داره مثل ادکساندر کندلا

یا دایود

یا دستگاهای دیگه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قطعابدون ضررنیست اگربچه نداری نرو خیلیارودیدم نازاشدن. زیربغلم نکنی بهتره

واقعااااا؟؟؟

چرا بعث نازایی میشه؟؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

خیلی وقته اینا رد شده 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2738
واقعااااا؟؟؟ چرا بعث نازایی میشه؟؟

اره والا میگن اثرخوبی نداره روتخمدان وایناوممکنه نازایی پیش بیاد 

درضمن حتی اگرادم حامله هم بشه بعدش چون هورمونات قروقاطی میشه دوباره موهادرمیاد انگارکه کارت بیهوده بوده فقط

پس کسی که بچه نداره ازهرنظربهتره نره

❤💖💛💚

من همیشه با خودم فکر میکنم دستکاری کردن و تغییر در سیر طبیعی یه چیز قطعا عواقب داره. اگه این موهها برای سلامت ما لازم نبود حتما خلق نمی سد. 

در مورد نقاطی که سلولهای لنفاوی زیاد هستن مثل زیر بغل سینه و کشاله ی ران فقط و فقط شیو .هر روش دیگه ای خطرناکه .

من همیشه با خودم فکر میکنم دستکاری کردن و تغییر در سیر طبیعی یه چیز قطعا عواقب داره. اگه این موهها ب ...

دقیقا مامانم میگه اون مو باید بزنه بیرون نزنه میزنه تویه مرضی میشه🤔منم به این نتیجه رسیدم

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
به نظرت اگه چنین بود این همه پزشک انجام میدادن؟ اصلامجوز میدادن برای انجامش؟! بعدش دستگاه الکس دایو ...

زیادبه این چیزا اعتماد نکن

رانیتدین یه عمر دکترابه عنوان درمان مینشوتن برای مریضا لان بعد چندیننننن سال تازه فهمیدن سرطان زا بوده!

پس زیاد بهشون اعتمادنکن🤔

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
2706