2726
عنوان

باشوهرم چکار کنم😫

1782 بازدید | 90 پست

با خاهرش اینا چندماه قط رابطه بودیم چون بهمون فحش دادن.

خاهرش خودش به مریضی زد میگفت اب گوشم تموم شده😟ومادرشوهرمم شوهرم مجبور کرد برن عیادت وازاونوموقع باهاشون حرف زد اما رفت امد نداشتیم .

قبل دعوا هفته ایی دویاسه بار همو میدیم بااینک حقوقمون کمه اما اکثر هزینه هاشون باشوهرم بود ظ(مرغ.شارژ.لباس.آژانس هم بود خودش وبچه هاش نوبتی زنگ میزدن بیا مارو ببر فلان جا)

شوهرهم داره سراین مسائل قبلن دعوا راه انداختم وتاحدودی این خرج ها کم شد.

تو دعوا هم من حضور نداشتم اما شوهرم بود متوجه شدم بهم گفتن ج ن ده شوهرمم گفت جوابشون دادم اما من دلم صاف نشد چون هیچوقت بی احترامی نکرده بودم.

شوهرم چندین بار گفت پشیمون شدن و...تو ببخش من قبول نکردم 

حالا دیشب خونه مادرشوهرهمو دیدیم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه لباسفروشی سرخیابون باز شده بود قراربود شب بریم خاهرشوهرم ایناهم خونه مادرشوهربودن.

ماهم اونجا بودیم دیدم خاهرزاده شوهرم چسپیده به شوهرم وپچ پچ میکنه شوهرمم مثل قبل عادی حرف میزنه باهاش بعدم به شوهرم گفتم پاشو بریم مغازه 

دیدم خاهرزاده شم مانتو پوشید باهامون اومد(نتونستم کنسل کنم چون یکی دیگ هم باهامون بود)

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

تومسیر یه دبیرستان بود منم گفتم اینجا درس خوندم که یهو خاهرزاده ش گفت فلانی(مخاطب من نبودم)اسم این دبیرستان شنیدم همه شون ج ن ده بودن وخندید.شوهرم تو ماشین نبود.برگشتیم باشوهرم حرف زدم وگفتم دیگ تموم شد گفتی پشیمونن اما این حرف بهم زد.

شوهرمم عصبی شد گفت لعنت به همه زن ها مگ نگفتم ازاین حرفا نزن

با ملایمت گفتم نمیفهمه۰

با دعوا بهشون فهموندم بدم میاد ازشون بازم نمیفهمه.

اصلا انگار نه انگار بهمون فحش دادن ...خیلی عادی.

شاغل نیستی. درسته؟

نه

تومسیر یه دبیرستان بود منم گفتم اینجا درس خوندم که یهو خاهرزاده ش گفت فلانی(مخاطب من نبودم)اسم این د ...

چرا خودت جواب خواهرزادشو ندادی اونوقت؟؟تقصیر خودته باید چنان جوابشو میدادی که دیگه غلط اضافی نکنه نکنه هیچی نگی و منتظر باشی شوهرت جوابشونو بده معلومه ک اونم نمیگه چیزی بهشون

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706