2726

سلام دوستان پسر ۴ ساله ای دارم خیییلی بخیله ابرو برام نذاشته مثلا یکی میخاد واکنششو ببینه بهش میگه الان میرم خونتون از میوه هاتون میخورم یا بستنی رو برمیدارم میخورم شروع میکنه ب جیغ وداد وفریاد ک نه نیا خونمون بنظرتون چکار کنم ک دیگه اینطور رفتار نکنه

عزیزم تقصیر اطرافیان

دست میذارن رو این نقطه ضعفش بچست خوب

حتمنم میخندن حرصش بیشتر دربیاد

طفلکو

به اطرافیان توضیح بده

ندار یچت اذیت بشه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

روی فرزندتون اسم نگذارید 

بخیل!! چیه

فرزندتون فقط لجبازی میکنه و در این سن کاملا طبیعیه

بیشتر حرف بقیه که حساسیت و لجبازی بچه رو تحریک میکنن تعجب داره! 

شما باید به فرزندتون بگید که شوخی میکنن، و با اون عزیزان هم صحبت کنین که این حرفشون برازنده یک انسان بالغ و عاقل نیست و دارن همپای بچه لجبازی میکنن ...

موفق باشید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2728

خوب دوست عزیز بچه ها یه دوره ای این مدلی میشه ک دوست ندارن هیچ چیزی رو با بقیه قسمت کنن این مشکل از بقیه ادم بزرگهاست ک دروگک رفتار با بچه رو ندارن. 

شما ب اطرافیانت بگو ک الا حس استقلال و مالکیت پیدا کرده لطفا همراهی کنید

ممنونم از راهنمایی همگی چی بگم ک بزرگا اعصاب واسه بچه ام نذاشتن بهشون میگم اقتضای سنشه متلک بارم میکنن اره از همین چقدر خسیسه با کنایه میگن معلوم نیس ب کی اومده  ب در میگن دیوار بشنوه یعنی من خیلی خسیسم ک بچه ام اینطور در اومده باورتون نمیشه شده با حالت قهر یا از خونمون میزنن بیرون یا کلا یه رفتار بدی با بچه ام میکنن ک انگار ادم بزرگی وخیلی چیزا سرش میشه

مطمئنم خیلی دوستش دارن ودیدم ک چقدر دلشون واسه بچه ام تنگ میشه ولی پسر منم دیگه زیادی حساسیت نشون میده میخام دست از این رفتارش برداره شده مثلا وقتی شوهرم بستنی بخره بستنی رو میدم دست پسرم بهش میگم برو ب همشون یکی یکی بده ک بخشنده بودن رو ازهمین الان یاد بگیره

سلام  روی فرزندتون اسم نگذارید  بخیل!! چیه فرزندتون فقط لجبازی میکنه و در این سن کاملا ...

تاپیکای قبلیتو خوندم خیلی خوشم اومد اینکه خودمون رو دوست داشته باشیم  اگه جایی تاپیک جدید در این موضوع زدی صدام کن ممنون میشم