2726
عنوان

یادمه....

115 بازدید | 7 پست

مادر که رفت 

شور و نوا هم زخانه رفت

آن رفتنی که رفته و باورم نمیشود

تا زنده است دربغلش گیر جان من

خاکش دگر برای تو مادر نمیشود😭

یادمه یک روز یکی چالش گذاشته بود برین دست پر مادراتونو ببوسید

خاک برسرمن که غرور و خجالتم اجازه نداد

فکر میکردم همیشه وقت هست واسه ابراز محبت

اما دریغ

الان باید به جای تن گرمش سنگ قبر سردو بغل کنم 

باید به جای گونه هاش به سنگ بوسه بزنم

اگه شما هنوز مادر دارین و مثل من رفتار میکنید

بدونید دارین واسه یک عمرررر حسرت ذخیره میکنید ....

واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین لطفا😔

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا بیامرزه منم روم نمیشه دست شو ببوسم بغلش کنم 😞

روت بشه

من فقط میخوام یک دقیقه دیگه ببینمش بغلش کنم ببوسمش بگم دوسش دارم😭

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

خدا بیامرزتش روحش شاد.

بقیه عزیزانتو خدا برات نگه دارع عزیزم

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
روت بشه من فقط میخوام یک دقیقه دیگه ببینمش بغلش کنم ببوسمش بگم دوسش دارم😭

هرکاری میکنم نمیتونم الان نزدیک 34 سالمه از اول اینجوری بودم دوسش دارم خیلی ولی زیاد راحت نیستم باهاش دوست دارم هی بغلش کنم بوسش کنم باهاش شوخی کنم اما نمیتونم

هرکاری میکنم نمیتونم الان نزدیک 34 سالمه از اول اینجوری بودم دوسش دارم خیلی ولی زیاد راحت نیستم باها ...

تصور کن یک روز دور ازجونش نباشه 

منم خجالت میکشیدم 

اما الان در حسرت یک لحظه ام که برگرده و بغلش کنم

حیفففف که هیچ وقت برنمیگرده 

تو که مادرت هست قدر بدون😔💔