2733
2734

جواب سونو غربالگریم ان تی ۲.۵ بود 

الان رفتم آزمایششو دادم دکتر میگه اگه جوابش خیلی بد بود باید بری آمینو....

من یه بچمو تازه از دست دادم تمام دل خوشیم اینه توروخدا دعا کنین خدا اینو واسم حفظش کنه😭😭😭

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام نگران نباش خواهرمنم آزمایشش ۲.۵ بود ...دکتر گبت شاید خطای آزمایش باشه ...حالا یه ازمایش داده که ۲ میلیون ۷۰۰ بوده حداروشکر همه چیز بچه خوب بوده ... سونوت مشکلی نداشته؟!

و خدایی که به شدت کافیست.....🌷❤
2738
5صلوات فرستادم

خیلی ممنونم🙏🙏

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
سلام نگران نباش خواهرمنم آزمایشش ۲.۵ بود ...دکتر گبت شاید خطای آزمایش باشه ...حالا یه ازمایش داده که ...

خداروشکر

جواب سونوم ان تی ۲.۵ بود

۱۰تافرستادم برات..ان شاالله ک خیره..توام دعا کن من نی نی دارشم😑😑

خیلیییی ممنونم 

انشالله که یه بچه ی صحیح و سالم خدا بهت میدم

منم ده تا صلوات براتو فرستادم

یعنی چی جواب سونو۲.۵بوده؟؟انشالله که بسلامتی بدنیاش میاری

تو سونوگرافی عدد ان تی رو زده ۲.۵ 

خیلیییی ممنونم  انشالله که یه بچه ی صحیح و سالم خدا بهت میدم منم ده تا صلوات براتو فرستادم

ممنون دوست مهربونم🌹🌹ان شاالله ک نی نی خوشگلتو سالم بغل میگیری..استرس نداشته باش..

به نیت 
2706