2733
2739
عنوان

روکش دندان

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 43 پست
کردم دیگه 😒

یکی از بدترین خاطرات زندگی میشه   اینقد ک اذیت میکنه 

لامصب انگار اصلا بی حس نمیشه

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن
همرو پر کردید ؟. بعد عصب کسی ؟؟

پرکردگی همش داره

بیشتریاش عصب کشی بعد پرکردگی

روکشم که عصب کشی کرد بعدتراشید روکش گذاشت از بس پوسیدگی زیاد بود گفت پرکنم یه مدت دیگه دیوارشم میریزه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرکردگی همش داره بیشتریاش عصب کشی بعد پرکردگی روکشم که عصب کشی کرد بعدتراشید روکش گذاشت از بس پوسی ...

من یدونش به عصب رسیده بود الان از بس تراشیده که نصب نداره ی طرفش کلا دیواره نداره فکر کنم حتما باید پر کنه بعد روکش از روکش خیلی خیلی میترسم کاش آمپول بزنه بعد روکش کمه

2731
اخییی  اره جدیدا دندونا خیلی ضعیف شدن

از دندون اصلا شانس نیاوردم یعنی 7سالگی دندون اثلی در اومد 9سالگی خراب شد😂😂😂

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
پر یا روکش ،؟

پر عشقم 

ولی 5تا دندونم روکش کردم

الانم دارم میرم برای 4تا دیگه همزمان

از دندون اصلا شانس نیاوردم یعنی 7سالگی دندون اثلی در اومد 9سالگی خراب شد😂😂😂

خخخخ از اول شانس لازم بودی😂

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن
من یدونش به عصب رسیده بود الان از بس تراشیده که نصب نداره ی طرفش کلا دیواره نداره فکر کنم حتما باید ...

خخ ن بابا   آمپول دردش بیستره ک

2738
پر عشقم  ولی 5تا دندونم روکش کردم الانم دارم میرم برای 4تا دیگه همزمان

عصب کشی سخت تر بود یا روکش من الان اینو پری روز عصب کشی کردم خیلی درد میکنه دیگه دیوونه شدم اما اگه روکش کنم اون هم مثل این باید تا چند روز درد کنه ؟؟ یا بلافاصله خوب میشه ؟ و اینکه درد هنگام انجام کار کدوم دردناک تره عصب کشی یا روکش

چی عصب کشی یا روکش ؟؟؟؟..

عصب کشی

خخ ن بابا   آمپول دردش بیستره ک

از بچگی امپولو تحمل داشتم فقط برا پر کردن دندون ۵ سالم بود آمپول میزد هیچی نمیگفتن بعد که میومد پر کنه جیغ میزدم فرار میکردم 😂

من یدونش به عصب رسیده بود الان از بس تراشیده که نصب نداره ی طرفش کلا دیواره نداره فکر کنم حتما باید ...

درد نداره نترس 

فقط فک یه کم خسته میشه تا تراش بده

خخخخ از اول شانس لازم بودی😂

واقعا که ازدندون نیاوردم همیشه تو دندونپزشکی ام😂😂

عصب کشی سخت تر بود یا روکش من الان اینو پری روز عصب کشی کردم خیلی درد میکنه دیگه دیوونه شدم اما اگه ...

عصب کشی خیلی سخت تره روکش درد نداره

ولی تا درد عصب کشیت نیفتاده برای روکش نرو

2706