2737
2734

نه عزیزم درد نداره الان دندونت میتراشه و بعد قالب میگیره بعد چند روزم میگه بیا امتحان کنم ببینم چجوریه که تراش آخر بزنن

دندونپزشکی فقط اون آمپولش 😰

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

خوبه 

حتما انجام بده

پیش ی دکتر خوب برو 

مواظب باش دندون سالمتو تراش نده

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم درد نداره الان دندونت میتراشه و بعد قالب میگیره بعد چند روزم میگه بیا امتحان کنم ببینم چجور ...

برا روکش آمپول نمیزنن 

ینی برا من نزدن

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن
2728
نه عزیزم درد نداره الان دندونت میتراشه و بعد قالب میگیره بعد چند روزم میگه بیا امتحان کنم ببینم چجور ...

آمپولش رو مشکلی ندارم روکش که از اون بیشتر درد نداره ؟ برا عصب کشی ۱۰ تایی آمپول زد 🤦‍♀️

برا روکش آمپول نمیزنن  ینی برا من نزدن

نه روکش منظورم نیست میگم تو دندونپزشکی من از اون آمپولش خیلی میترسم و اون وحشتناکه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
آمپولش رو مشکلی ندارم روکش که از اون بیشتر درد نداره ؟ برا عصب کشی ۱۰ تایی آمپول زد 🤦‍♀️

نه اصلا روکش درد نداره چون دندون میتراشه و غالب میگیره

من کلا از آمپول دندونپزشکی مثل چی میترسم که خداروشکر روکش نداره

نه روکش منظورم نیست میگم تو دندونپزشکی من از اون آمپولش خیلی میترسم و اون وحشتناکه

اها  

پس خداکنه دندون 7تتون نیاز ب عصب کشی نداشته باشه

2738
اها   پس خداکنه دندون 7تتون نیاز ب عصب کشی نداشته باشه

انقدر دندونپزشکی رفتم و دندون پرکردم که حد نداره

یعنی فکر کن کل دندونام پرکردم

عکس میگیرم یه دندون بدون پرکردگی وجود نداره از بس جنس دندونام مزخرفه 

مسواک و نخ رو هم هرروز دارم ولی کلا جنسشون افتضاحه

انقدر دندونپزشکی رفتم و دندون پرکردم که حد نداره یعنی فکر کن کل دندونام پرکردم عکس میگیرم یه دندون ...

اون دندون ته ته سمت راست پایان یدونه جلوتر از ته تهی میشه ۷ ؟؟ اونو کردم آخری نه یکی مونده به اخر

اون دندون ته ته سمت راست پایان یدونه جلوتر از ته تهی میشه ۷ ؟؟ اونو کردم آخری نه یکی مونده به اخر

من انقدر عصب کشی کردم که حد نداره

یعنی دندونام فکر کنم فقط8تاش عصب کشی نشده ولی همون 8تا پرشدن

انقدر دندونپزشکی رفتم و دندون پرکردم که حد نداره یعنی فکر کن کل دندونام پرکردم عکس میگیرم یه دندون ...

اخییی 

اره جدیدا دندونا خیلی ضعیف شدن

2706