2733
2734
عنوان

بچه ها چرا اینجوری شدم!!!؟

205 بازدید | 19 پست

بچه ها من چند روز از اولین رابطه مون میگذره ک واقعا هم سخت بود و هنوز هم درد دارم الان دو روزه زیر دلم بعضی اوقات درد میگیره و احساس دستشویی شدید دارم و وقتی میرم دستشویی خیلی با فشار و درد زیاد ادرار میکنم ک حتی دیدم چند قطره خون هم میاد !در حالیکه قبلا اینجور نبودم!

اماده نبودی برای رابطه؟ اگه خودت احساس راحتی داشته باشه و بخوای هیچ مشکلی پیش نمیاد...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلییییی استرس داشتم موقع نزدیکی پاهام اینا می‌لرزید افتضاح 

چرا خب عزیزم؟ با همسرت صحبت کن و احساساتتو بگو... باهم کم کم پیش برید...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2738
چرا خب عزیزم؟ با همسرت صحبت کن و احساساتتو بگو... باهم کم کم پیش برید...

خیلی صحبت کردیم برا بار اول ولی اصلا یه ترس لعنتی تو وجودم بود بعد موقع رابطه همسرمم استرس داشت با فشار دهانه واژن رو پاره کرده بود رفتم دکتر گفت درد زیادت به خاطر اونه😣

یه بار فقط 😣

ینی چن بار رابطه داشتی و یه بار رفتی دستشویی؟؟ 

هر بار رابطه داشتین سریع بعدش برو دستشویی خودتو تمیز کن اینجوری دیگه گرفتار سوزش ادرار نمیشی وااااااای خیلی بده 😖😖 تن و بدنم لرزید 

خیلی صحبت کردیم برا بار اول ولی اصلا یه ترس لعنتی تو وجودم بود بعد موقع رابطه همسرمم استرس داشت با ف ...

خب مگه دنبالتون کردن؟ آروم باشید...

2706