2733
2734
عنوان

♦️ پایان کرونا ویروس

| مشاهده متن کامل بحث + 2059 بازدید | 79 پست
میشه شمام علاعمتو بگی

روز اول یه کم گلوم یه جوری بود فرداش بیحالی که هر روز بیشتر شد این بیحالی که شک کردم به کرونا چون شوهرمم علایم گرفت. گلودرد اصلا ندارم فقط خلط و بیحالی سنگینه سینه بدن درد هم میاد سراغم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اشتها اصلا ندارم فقط مایعات میتونم بخورم 

حتما کمپوت یا اب میوه یا معجون و این چیزا بخور زیاد همه این ضعف کردنا بخاطر غذا نخوردنمونه ،خوبم نمیشیم تا تقویت نشیم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2731
حتما کمپوت یا اب میوه یا معجون و این چیزا بخور زیاد همه این ضعف کردنا بخاطر غذا نخوردنمونه ،خوبم نمی ...

شبا حالم بهتره چون تا شب غذا بهم رسیده روزا که داغونم به کسی هم نگفتیم . بچم دارم به اونم باید برسم مراقبم نگیره

من که گرفتم

منم گرفتم کسی هم ازت گرفت؟چشایی بویاییت برگشته تودوخدا بگومن دارم سکته میکنم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
منم گرفتم کسی هم ازت گرفت؟چشایی بویاییت برگشته تودوخدا بگومن دارم سکته میکنم

شوهرم از اداره گرفت که به من داد. تو اون چند روز جاریمو دیدم اون علایم نداره فعلا ولی استرس اونم دارم  یعنی باهاش صحبت کردم گرفته؟ من بویایی دارم

2738
شوهرم از اداره گرفت که به من داد. تو اون چند روز جاریمو دیدم اون علایم نداره فعلا ولی استرس اونم دار ...

منم باپدرشمشادرشمش بودم دوتابچه دارم دلم داره میترکه به خدا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
شبا حالم بهتره چون تا شب غذا بهم رسیده روزا که داغونم به کسی هم نگفتیم . بچم دارم به اونم باید برسم ...

الهی بگردم خیلی سخته این حد مریض باشی و بخواد از کوچولو مراقب کنی کاش حداقل یکی بود غذا میفرستاد واست ، خدا بهت سلامتی کامل بده زووودتر عزیزم

من و شوهرم هر دو گرفتیم بچه نداریم از این جهت راحتیم ک مراقبت و ..نداریم تو خونه 

منم روحیه ام خیلی بده شوهرم روحیش خوبه حالشم بهتره 

عزیزدلم اصلا فکر نکن فیلم بذار سرت گرم شه ،منم شوهرم خوب شد یه هفته ای من الان نزدیک سه هفته س تازه یکم بهتر شدم ما خانوما حساس تریم شما که نگرانی بچه رو هم داری بیشتر استرس میگیری ،امید بخدا ان شا الله که زودتر خوب میشی عزیزم

منم روحیه ام خیلی بده شوهرم روحیش خوبه حالشم بهتره 

من دیگه کارم رسیده به خودزنی میگم برم توکوچه جیغ داد کنم ازاین همه استرس

2706