2726
عنوان

گفتن از حرف دلت به مردم

153 بازدید | 14 پست

سلام دوستان عزیزتراز گل.حالتون چطوره.بچه ها شده تاحالا بایکی دردودل کنین بعدش مث سگ پشیمون شین.من تازگیا متوجه شدم یه عادت خیلی درل و داغونی داشتم که همشم چوبشو میخوردم.اونم دردودل با هرکسی بود .چه با دوست چه آشنا.بدجور قضاوتت میکنن رفتارشونم فرق میکنه.یه دوستی داشتم یه مدت خیلی فشار روم بود.داشتم میترکیدم.از مشکلات خانوادگیم باهاش دردودل کردم بعدش اصلا رفتارش بامن چجوری شد کلا بعد اینگه بس دلیل باهاش بد حرف میزد بعدش ول کرد رفت.من چندوقت پیشا یه مدت ناجور افسرده بودم پکیده بودم خیلی ناامید بودم و اصلا امیدی به زندگی‌نداشتم.یادمه اون دوران باهرکی حرف میزدم بجز غم و یاس از دهنم نمیومد.نمیتونستم آخه دست خودم نبود.ولی حالا که یادش میفتم همش خودمو سرزنش میگنم.دوستان شما تجربه های مشابهی داشتین؟

اصلاااا 

اگ مجبور بشم فقط،با ی دوستی دارم حرف میزنم ک خیالم از بابتش راحته

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

حرف دلم و از مشکلاتم پیش کسی نمیزنم چون از آیندم با اون شخص اطلاعی ندارم و میترسم برام دردسر درست کنه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف دلم و از مشکلاتم پیش کسی نمیزنم چون از آیندم با اون شخص اطلاعی ندارم و میترسم برام دردسر درست کن ...

من صرفا از اینکه با خوانوادم نمیسازم ازش گفتم.مشکل خاصی نبوده که یه راز باشه و پرده بردارم.فقط از بداخلاقیای توخونه ناراحت بودم میخواستم یه جا تعریف کنم

2728

اره دقیقا 

منم ی حرفایی ب یکی از دوستای خیلی صمیمیم زدم پشیمونم الان.کلا دید خودش و خانوادش نسبت ب من و زندگیم عوض شده.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
من صرفا از اینکه با خوانوادم نمیسازم ازش گفتم.مشکل خاصی نبوده که یه راز باشه و پرده بردارم.فقط از بد ...

از خانوادم که دیگه هیچ اصلا جایی نمیگم 

ببخشیدا ولی بعضی ها بیکار نشستن یه چیزی ازت بفهمند همون دستشون بگیرن

من از خانوادم پیش شوهرمم نمیگم 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
من الان افسردگي دارم. شما خوب شديد؟ چكار كرديد ك بهتر شدي؟

والا اون دوره خیلی شدید بود.خداروشکر افتادم تویه یه دایره ای از دوستان بهتر شدم.ولی الان دوباره گرفتم.خیلی شدید نیست ولی هستن.جالب اینه که پیش روانشناسم میرم تاثیرش جزئیه.برای من راه درمان بیرون اومدن از افسردگیم همیشه پیدا کردن روابط خوب بوده.که متاسفانه خیلی کمم میتونم بسازمش.من خودمم روانشناسی میخونم اگر مایل باشی میتونم راهکارایی که میدونمو بهت بگم

از خانوادم که دیگه هیچ اصلا جایی نمیگم  ببخشیدا ولی بعضی ها بیکار نشستن یه چیزی ازت بفهمند همو ...

من میدونم آدم از خانوادش نباید پیش کسی بگه.ولی شرایط کسی که تو افسردگی غرق شده یه ذره فرق میکنه.آدمی که چنین مشکلی داره میخواد به هرکسی که نزدیکش میشه چنگ بزنه تا بتونی باتلاقی که توش گیر افتاده بزنه بیرون.دیگه منطق تو زندگیش حکم نمیکنه فقط میخواد هرجور شده از شدت غمس که گرفتارش شده راحت بشه.افطردگی مثل یه درد مزمنی میمونه که هر ثانیه و هرلحضه درحال فشارآوردنه

والا اون دوره خیلی شدید بود.خداروشکر افتادم تویه یه دایره ای از دوستان بهتر شدم.ولی الان دوباره گرفت ...

اره. تو رو خدا بتونيد راهكار بهم بديد كه عاليه. 

من دركل باكسي دوست صميمي نيستم. چون مثل شما قبلا با كسي حرف ميزدم ميرفت همه جا حرفامو ميگفت. 

دوست خيلي خوبه. ادم باهاش دردودل ميكنه. سبك ميشه. اما الان نيست واقعا

من میدونم آدم از خانوادش نباید پیش کسی بگه.ولی شرایط کسی که تو افسردگی غرق شده یه ذره فرق میکنه.آدمی ...

میدونم عزیزم درکت میکنم بعضی وقت ها واقعا حال آدم خیلی بده و دلت از غصه داره میترکه

من خودم الان اصلا حالم خوب نیست ولی طبق تجربه ام به کسی نمیگم

به غریبه بگی خیلی بهتره

مثلا اینجا یا مشاور 

حالا فکرشو بکن من میرفتم ناامیدیمو پیش همه بروز میدادم.اصلا دست خودمم نبود

سعی کن هروقت اون شخص رو دیدی دیگه سفره دلتو پیشش وا نکنی و از چیزای مثبت حرف بزنی.اینکه چقد شرایطتت بهتر شده همه چی خوب شده مث سابق نیست 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706