2703
2553
۱۰۰ تا سکه مهریه ام کارم مهندسی خوندم باید برم کارخونه ها سر کار

توقع داری بگن برو التماس شوهرتو کن بیوفت به پاش؟

ولش کن بابا مرتیکه دهن بین و بچه رو 

بهش بگو بهتر مشتاق باش این چه خونواده ایه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سه ساله و شش ماهه

پس بچه ها پیش تو میمونن خواهشا یکم صبور باش الان شاید تو درواسی حرف خواهراش گیر افتاده وگرنه طلاق که به این آسونیا نیس خدای نکرده اگه رفتی پای طلاق قاضی پرسید شما هم طلاق میخای بگو شوهرمو دوست دارم ولی دیگه نمیتونم با دخالتهای خواهراش باهاش زندگی کنم اونجا ازش تعهد میگیرن که کسی تو زندگیش دخالت نکنه شاید اصلا دادگاه بخانشون  ...مگه مشکلی از قبل داشتین؟؟

آره

با لهجه نوشته بودی فهمیدم اصفهانی هستی. 

تا حالا باید فهمیده باشی که مردای اصفهانی شدیدا تحت تاثیر خانوادشون هستن ومادر وخواهرشون هم کاملا به خودشون اجازه می دن که تو زندگی برادرشون دخالت کنن. من شوهرم اصفهانیه خودم از شهر دیگه ای هستم تا یکی دوسال اول که اصفهان بودیم شدیدا تو همه چی دخالت می کردن وزندگیم افتضاح بود . ولی چون  شوهرم استخدام شد پتروشیمی ماهشهر  سه چهارسال رفتیم اونجا و تازه شوهرم فهمید اگر کسی تو زندگیمون دخالت نکنه ما هم می تونیم مثل آدم زندگی کنیم و خوشحال باشیم .بعدش هم انتقالی گرفتیم رفتیم شهری که مامان وبابام هستن و واقعا از دستشون راحت شدیم. حالا نه تنها من حتی شوهرمم وقتی که می ریم اصفهان دو سه روز بمونیم کلا بهش فشار میاد و  نمی تونه اخلاقشون رو تحمل کنه و بهشون غر می زنه. حتی بارها گفته دختر به اصفهانی نمی دم.

2720
2714

چی بگم خدا کمکت کنه و ختم به خیر شه برات صلوات فرستادم

به خودکشی فکر نکن عزیزم گناه کبیرست، حیفی

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
آخه نمی دونید چقدر حالم بده با دو تا بچه کوچیک و شوهری که لجباره

عزیزم شما برو مشاوره حرفات بزن شوهرتم حرفاش بزنه شاید حل شد

طلاق که همینجوری الکی الکی نیست

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706