2733
2734

پری روز شوهرم یه میلیون واسه خودش لباس خرید من یه ماهه میگم بهم پول بده میگه ندارم تو تایپیک قبلم کاملا توضیح دادم .دیگه باهاش یه دعوای حسابی کردم دیروز  اومد منت کشی ۱۰۰ تمنم واسم گذاشت منم از دیروز صب دست به پوله نزدم گفتم نمیخوام بیخود نزار .دیشب اومد گفت لباسمو عوض میکنم بیا باهام منم رفتم حوصله نداشتم تو خونه ولی سر سنگین بودم .گفت بیا کفش بخرم برات گفتم اصلا حرفشو نزن نمیخوام هفته پیش قاب واسه خودش با یه کابل گرفت ۱۷۰ بخدا منم گفتم نمیتونستی واسه منم بگیری دیشب میگفت بیا بخرم برات گفتم اصلا نمیخوام چیزی .حالا به نظرتون چژور رفتار کنم ؟؟؟ سرسنگین باشم و ازش پول نگیرم بهتره ؟؟؟ یا چی .خیلی بهم برخورده خیلی ناراحتم 😔😔😔😔

اقا شرایط شوهرا فرق داره:)

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب حالا که میگه بیا بخرم ناز نمیکردی 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2738
خب حالا که میگه بیا بخرم ناز نمیکردی 

بحث ناز نیست بخدا خیلی ناراحتم ازش باید من یه ماه بهش بگم بهم پول بده خودش شعور نداره .واسه خودش میدونه خرج میکنه اما منه بدبخت چی .به خودم جلوش فوش دادم که دیگه ازت پدل نمیخوام.الان میخوام دیگه این کارو نکنه چه رفتاری داشته باشم

من که باید بگم تا پول بده اگه نه نمیده،،،،براخودش یه میلیون خریدکنه برامن صد بده جررررررر میدمش،،کار ...

خب یه ماهه میگم روسری ندارم کفش ندارم رفتیم تو پاساژ گفتم واسه خودش میخره بعدم منو میبره .بهم واقعا برخورد اخه چقد بدبختم من که اون باید واسه من چیز بگیره انقد بیشعوره کاری کرده من این حسو داشته باشم .۲۰ روز دیگه تولدشه بخدا اگه گوهم بهش بدم .

2706