2737
2734

همسری خوش قد و بالا ظاهرم بالای متوسط خوش قلب اهل نماز و روزه اهل کار و روزی حلال متین نجیب صبور باگذشت باادب بامحبت آروم خیلی خیلی دوستتون داشته باشه که خودتونو برا خودتون بخواد نه به خاطر کارتون مالتون یا حتی زیبایی و هوس انقدر دوستون داشته باشه که اگه بهش تندی و خشم کنید و غر بزنید و دعوا جواب نده اگه بدی کنید فراموش کنه   و باخوبی جوابتونو بده اگه بیمار بشید بهترین دلدارتون باشه اگه حوصلتون نیاد کار خونه کنید یا غذا بذارید هیچی نگه و وظیفه شما ندونه و خودش انجام بده اگه هم بخواید انجام بدید بگه به تفریح و کار و مطالعت برس میایم با هم انجام میدیم 

اصلا عصبی و تند و حسود و خسیس و بددهن و دهن بین و وابسته و  کینه ای و حریص نباشه اصلا خاله زنک و بچه ننه نباشه تودارو عاقل باشه حرف مردمو نزنه به داشته های خودش تکیه کنه اگه مشکلی ولو حاد تو خونه پیش اومد به خونوادش گزارش نده رو پای خودش بایسته به کمش قانع باشه تا اینکه از این و اون قرض کنه وقتی ناراحتی نازتو بکشه وقتی دلت تفریح میخواددر حد فرصت و توان ببرتتون اهدافتون براش مهم باشه محیط خونه رو طوری فراهم کنه که به اهدافتون برسید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برگرفته ازکتاب خرها پرواز میکنند

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738

ان شاء الله قسمت همه دخترای مجردمون🤲🤲❤️

خدا به همه پسرا و دخترای دم بخت همسر خوب و صالح و پاک سیرت عطا کنه🤲

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

خدا الان به من یه کار بده که مجبور به ترک تحصیل و ازدواج اجباری نشم

شوهر نمیخوام کلاً

چون من اگه شانس داشتم زندگیم این نبود پس تو شوه  کردنم میزنه پس کلم😔

کاربری برای دونفر می باشد😌

اینی که گفتی همونیه که من الان عاشقشم❤ ه❤ فقط نماز نمیخونه

ولی خودم نماز میخونم شاید بعدا از من یاد بگیره به نماز روی بیاره😍😁

مرسی از آرزوی قشنگت تاپیکتو ذخیره میکنم کلی حس مثبت گرفتم😘🦄 الهی که به هر چی میخوای برسی مهربان💛👌

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706