2737
2734

پسره خیلی مغروره....بیچاره اون دختره کی بودپرس شدتوی ماشبن؟

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بود مگ؟ 

خانوما تو سریال همگناه من تازه دارم میبینم 

چرا لیلا فریبرز و ول کرد؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731
چی بود مگ؟  خانوما تو سریال همگناه من تازه دارم میبینم  چرا لیلا فریبرز و ول ...

خانواده فریبرز تهدیدش کردن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

مانلی

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
چی بود مگ؟  خانوما تو سریال همگناه من تازه دارم میبینم  چرا لیلا فریبرز و ول ...

چون فریبرز که ماموریت بود خواهر و برادرش اومدن خونش و چیز به لیلا گفتن و تهدیدش کردن گفتن باید بچتو برداری و بری فریبرز تو رو نمیخاد و از این حرفا

به عشق خواهر زاده ام این اسم کاربری رو گذاشتم....(فرنوش هستم)😆

😒نمیدونم من همون ۷ دیقه ی اولشو دیدم گفتم تاپیک بزنم حالم عوض شه بعد بقیشو ببینم 😬

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
اه چندشا یه کار دیگه میکردن خب این چی بود 

میخواست قدرت آقازاده ها رو نشون بده.

آره بد بود

بچه م کنارم داشت میدید گفت خانومه چی شد

گفتم گذاشتنش تو صندوق قایم موشک بازی کنن😐

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2706