2726
عنوان

طلاق

349 بازدید | 16 پست

چند روز پیش رفتیم خونه مادرش شوهر خواهر شوهرم سر دخترم داد زد منم گفتم سر بچه خودتون داد بزنید حالا از اون روز شوهرم باهام بده و می گه خونه مامانت اینا نمی ام   خواهرم اینا می گند زنت دعوا به پا کرده امروز زنگ زدم به  خواهر شوهرم که من که چیزی نگفتم هر چی از دهنش در اومد به من گفت 

گفت تو پسرمون را لاغر کردی و مرد باید بزنه تو سر زنش و برو خونه بابات و ..حسابی دعوامون شد و منم نفرینش کردم و تلفن را قطع کردم

شوهرمم گفت فردا طلاقت می دم منم با دو تا بچه کوچیک

۵ تا خواهر شوهر دارم که شوهرم به خاطرشون منا می کشه 

یاد حرفاش می افتم فقط اشکام می ریزه خدا لعنتشون کنه براشون مهم نیست که بچه هام بی بابا بشند و طلاق بگیرم

الان شوهرم دو روزه خونه نیومده یکسره دارند تحریکش می کنند

حالا امروز از مرکز مشاوره زنگ زدند و گفتند فردا بیا شوهرت درخواست طلاق داده بهش گفتم درخواستش را آورده گفت نه چیزی نیاورده 

فردا باید برم

ببینید خواهر شوهر چقدر تاثیر داره تو زندگی آدما 

ببینید چقدر من بدبختم که به خاطر خواهراش حاضره منا طلاق بده 

فقط نفرینشون می کنم

امروز ساعت ۱۱ باید برم مشاوره

چقدر حرف آماده کردم برام دعا کنید

دست خدا بالاتر از همه دست هاست

شوهرت ادم نیست ربطی نداره به خواهرشوهر میتونست حرف تو رو گوش کنه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الکی الکی طلاق؟

برو مشاور کمکتون میکنه اتفاقا خیلی روش خوبیه

خدا حواسش بهت هست نگران نباش

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ای بابا چ ادمای بی انصافی خیلی ناراحت شدم خدا خیرکنه برات

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

طلاق بگیر خودتو راحت کن مردی که به حرف خواهرشه بدرد نمیخوره...خودش اگه آدم بود باید جواب دامادشون رو میداد دلت بحال بجه هات نسوزه بزرگ میشن سعی کن قوی باشی وبهشون حالی کنی که تو هم دلخوشی از این زندگی نداری خلاصه کوتاه نیا 

من خواهرشوهرم با مادرشوهرم خیلی اذیتم کردن خیلی خیلی اذیتم کردن تو دوره نامزدیو عروسیم انقدراذیتم کردن ک حلالیت بعد که خواست خواهرشوهرم ازدواج کنه ازم خواستن من مادرم فوت شده بود مادر نداشتم سنم کم بود برام مادرشوهرم با اینکه دوست مادرم بود برام مادری نکرد و عذابم داد از خدا خواستم خواهرشوهرم انقدر بدبخت بشه ک تو بدبختیش غلط بزنه و همین طورمادرشوهرم

الان بدبختیشونو ب چشم میبینم 

انقدر خواهرشوهرم بدبخت شده ک میبینمش دلم براش میسوزه میخواهم قلبا حلالش کنم نمیتونم سپردم دسته خدا

اگه خودش درخواست طلاق بده باید مهریه تو بده فکر کنم از قیمت سکه خبر نداره بزار سکه بده تا دفعه دیگه از این کارا نکنه

خیانت=آفتابه اسید👍👍 کاربریم بخاطر حمایت از کشته های آ ب ا ن تعلیق شد.
2706