2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر یه سوال از زمانیکه قبول شدی و مدارک دادی برای صدورگواهینامه ..چند روز طول کشید تا اون پیامک براتون اومد؟چون من یک شنبه هفته پیش قبول شدم و مدارکمو دادم اموزشگاه اما هنوز هیچ پیامکی نیومده

2720
استارتر یه سوال از زمانیکه قبول شدی و مدارک دادی برای صدورگواهینامه ..چند روز طول کشید تا اون پیامک ...

من ۲۲ خرداد قبولدشدم و مدارک تحویل دادم.فیش پست هم پرداخت کردم...یک هفته طول کشید تا اموزشگاه مدارک رو بفرسته فقط....الانم ۱۶ پیام اومد برامچ

2714
استارتر یه سوال از زمانیکه قبول شدی و مدارک دادی برای صدورگواهینامه ..چند روز طول کشید تا اون پیامک ...

زمان میبره بستگی ب شانس داره 

من با خواهرم امتحان‌دادم ی جا باهم قبول شدیم 

برای من ۱۵ روز اومد برای خواهرم ۴ماهه 

زنگم میزدیم میگفتن شانسیه دس ما نیست اداره کل مقصر

اره دیگه میگم ک ۱۶ تیر برام پیام اومد ک مرسوله با این مشخصات ۱۷تیر تجویل پست شده

اون از اداره پست نبوده که خانوم اون از اداره راهنما رانندگیه

منتظر دومین پیام باید باشی از اداره پست 

که بسته شما با موفقیت ثبت و اماده ارسال میباشد

ببخشید شما که تازه آزمون دادین درسته میگن آزمون تئوری حذف شده؟ بعد برا آزمون شهر چیکار کنیم قبول بشی ...

ن حذف نشده....ما ک رفتیم غیرمستقیم گفتن ۳ بار رو رد میکنن بعدش قبول میشین ک هموتم شد.ی مسر دست فرمون ۲۰ دفعه اول اومد ما گفتیم قبول شد ک با نهایت تعحب سری یعد هم دیدیمش...واسه ما مارک دوبل دو فرمان و دنده عقب میگرفتن....استرس نداشته باشی خوبه.بستگی ب افسر هم داره ک روز خوش اخلاقیشه یا بداخلاقی.من ۳ بار قبل بنظرم خوب بودم و دفعه ای ک قبول شدم بد چون چندبار خاموش کردم برخلاف سری های قبلی.....

2706