2726

بچه ها من امتحانات مجازی تخصصی ام از ۷ مرداد شرو میشن.واقعا سنگین ام هستن.تا حالا پیشخوانی نداشتم.

حالا سوالم اینه ک از چ روزی شرو کنم ب خوندن ک تا قبل از اینکه امتحانات شرو بشن همشون رو یکی یه دور خونده باشم.

❤کلا۸ امتحان دارم❤

از الان

به تاخیر ننداز همین الان شروع کن به خوندن

بسته به یادگیری خودته. من باید متنوع درس بخونن وگرنه خسته میشم مثلا واس چهار ساعت مطالعه در روز حتما حداقل دو درس باید باشه. برای بیشترش سه درس میذاشتم

بعتر تو ذهنمم میموند

از فردا صبح ساعت ۸ 

۸تا ۱۲ بکوب بخون

۱۲ تا ۲ ناهار و استراحت

۲تا ۴ چرت بعد ناهار اگر عادت داری!

۴تا ۸ لاز برو بکوب بخون

بعدشم استراحت و خواب

اینجوری روزی ۸ ساعت درس خوندی!

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همین امروز 

من اگه جاتون بودم از امروز شروع میکردم تازه دیرم هست اخه امروز ۱۸تیره و شما میگی ۸ مرداد شروعشونه و امتحانات سخت

و موقع امتحان باز یک‌مرور هم میکردم

2728

همین الانشم دیر شروع کردی من برای امتحانام یک ماه وقت داشتم یا بیست روز

هر سه یا دو یا چهار روز برلی یه درس میزاشتم

تموم که میشد کتاب بعدی

این از فرجه

بعدش یروز قبل امتحانم مخصوص همون بود که امتحانشو دارم

مرور میکردم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
همین الانشم دیر شروع کردی من برای امتحانام یک ماه وقت داشتم یا بیست روز هر سه یا دو یا چهار روز برل ...

الان من ۲۰ روز فرجه دارم واسه ۸ امتحان 

کمه؟؟؟؟

میخام از امروز عصر شرو کنم

الان من ۲۰ روز فرجه دارم واسه ۸ امتحان  کمه؟؟؟؟ میخام از امروز عصر شرو کنم

اره شروع کن

رو برگه برنامه ریزی کن

مثلا من روی یدونه برگه شبیه تقویمش میکردم با تاریخ و روزای هفته و اون روز فلان درس برای هر درس سه روز بزاریا دو

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا