2733
2734

عجیب ترین تاپیکی که تو نی نی سایت خوندین که خیلی خندیدین یا خیلی اعصابتون خراب کرد یا واستون عجیب بود و فک کردین استارتر تاپیک یا خیلی بچس و فک کرده همه مث خودش بچن یا داشته ایسگاتون میکرده چی بوده اول خودم بگم

یه تاپیک که واقعا اعصابم خورد کرد این بود که طرف فک کرده بود همه بچن همسن خودشن و گفته بود پیرمردی عاشقشع ازش اتو داره میخواد ازش پول بگیره از یه طرف با مردی متاهل رابطه داره و تو تاپیکا قبلیشم گفته بود کل شهر عاشقشن

حالا شما بگید

دوس دارم بترکونید

فقط شرت قهویی همسرش و اون خانومی که گفت جیش ریختم تو چای همسرم پدر شوهرش خورده بود🤣🤣😆😆😆😆

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط شرت قهویی همسرش و اون خانومی که گفت جیش ریختم تو چای همسرم پدر شوهرش خورده بود🤣🤣😆😆😆😆

اینو من گفتم برای دوستم اتفاق افتاد ه بود

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
وا اااا بگو جریانشو

یکی گفت چرا شرتای همسرم همشون قهویین چرا شوهرم اینهمه کثیفه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای اون خیلی باحال بود

.😆😆😆😆😆 یکی دیگم تو اینسایت گفت شنیدم جیش تو چای شوهر محبت میاره ریختم توش اشتباهی پدر شوهرش خورده🤣🤣🤣🤣😆😆😆😆😆😆😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

یه نفر بود میگفت دوس پسرم بهم زنگ زد گفت بیا خونمون منم رفتم دیدم از اتاق خواب صدا میاد گفتم کی اونجاست؟دوس پسرم گفت دوستمه....میگفت روم نشد بهشون نه بگم و.....بعدش پسره ولش کرده بود.

خانوادش نمیدونستن که دختر نیس....هنوزم روح به تنم برنگشته آخه مگه میشه.... به همین راحتی؟؟؟🥺

چی بود

هیچی باو عنوان زده بود 

اهای اونایی که فک میکنید نماز نخوندن افتخاره

بعد انقد سرش بحث شد

میگف همه باید نماز بخونن

بعد خودشم میگف امام حسین نماز و روحی میخوند و از ته دلش شمر برا تقلید

کلا فازش معلوم نبود😂

اینو من گفتم برای دوستم اتفاق افتاد ه بود

پس فک کنم تو سایته دوستت 🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706