2737
2734
عنوان

همسرم دوباره چت کرده بایه خانوم حالم گرفتس اومدم خونه مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این عادتش بده ولی خودشودوست داشتم وادامه دادم.الانم باز موندم چ کنم

الانم دوسش داری اوکیه عزیزم،  کنارش بمون، ولی به روش نیار،  مدرک جمع کن و اساسی حالشو بگیر، اما ترکش نکن، چون دوسش داری، ولی برنامه ای بچین که از از دست دادنت بترسه ، کمی دست و پاشو جمع کنه

ک من اونجا همسرم رفت مغازه خواهرم درازکشیدظهربود گوشیشو ازش خاستم عکساشونگاکنم ولی رفتم تلگرامش و شم ...

وای 😪

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
متأسفانه هست این مواردی که شما میگی کاریش نمیشه کرد مردها ذاتشون اینجوریه

الان چیکارکنم دیروزم بدون اینکه ب روش بیارم وسایلاموجمع کردم ک میرم خونه مادرم اونم درحیرت بود ک چیشده.توی ماشین گریم گرفت واین شک کرد وهی پیام میداد ک بگو چیشده

بخدا زندگیمون خوبه فقط اعتمادی ندارم بهش وباکوچکترین عمل نادرست ازش بهم میریزم

آبجی این خوب نیست ب خواهرت رحم نکرده ب قول نی نی سایتی ها چطو نکشتیش

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
2738
حالا یه عده میان میگن دروغ میگی بابا اوضاع خرابتر از اونی هست که فکر میکنین یکمی سرتون رو از برف درب ...

شوهرابجی عوضی منم ی بار این کارو کرد

من ۱۷

۱۸سالم بود ازترس ابروم ب هیچکس هیچی نگفتم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ینی درست نمیشه،😭😭

ن این ذات خراب درست نمیشه 

ببین اشتباه من و نکن .باید به روش نمیووردی تا بتونی مچشو بگیری ...اونا بعد هر دفعه به رو اوردن زرنگ ...

آبجی م چش گرفته ب خواهرش پیام داده خوب

والا ما به کسی ک حتی به خواهرزنش چشم داشته باشه میگیم هیز تو میگی خوب😐😐😐😐کلا دیدگاهم نسبت به معنی کلمات عوض شد😆

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
2706