2726

لطفاً هرچی تجربه داره یا راهکارمیدونه بگه ب شدت وابسته ودوسش دارم نه ساله اومدیم توی زندگی هم و پسرشش ساله داریم باهم خوبیم گاهی دعواداریم معمولی ولی خرج می‌کنه نسبت ب خواهرام همسرمن وضع مالیش خوبتره.اما مشکلی ک هست ازاول نامزدی مواردی درحد چت دیدم وهرباردروغی تحویلم داد اما دقیقا یادمه وقتی پسرم شش ماهه بود حس زنانه م می‌گفت داره بهم خیانت می‌کنه ولی نمیشدثابت کرد تا اینکه یکبارخواهرمینا خونمو اومدن برا پسرم فک کنم اولین عیدیش بود آورده بودن

ک من اونجا همسرم رفت مغازه خواهرم درازکشیدظهربود گوشیشو ازش خاستم عکساشونگاکنم ولی رفتم تلگرامش و شماره همسرمودیدم ک نوشته بود ب خواهرم سلام گلم دلم برات تنگ شده عکستوبفرس یابوس بفرس خواهرم بلاک کرده بودتش.اصلا یجوری دنیاروسرم خراب شد اسکرین شات گرفتم از چتها فرستادم گوشیم..فرستادم همسرم.اونموقع یادمه چقدر قسم خورد ک اشتباه کردم شیطان گولم زد و قول داد تکرارنشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خواهرتم رحم نمیکنه؟؟ بعد میگی خوبه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2728

خلاصه دیروزم گوشی دادپسرم بازی کنه ازپسرم ک گرفتم بزارم شارژ یهو رفتم کلیب بوردش ی چتی کپی شده بود ک :سلام خوبی صبح توام بخیر خانومی جواب ازمایشت چی بود ماله من منفی بودو تااینجاش کپی شده بود...فقط پیامای همسرم ک اسمشم بود کپی شده بود مخاطبش نه ولی...اما این خانومی گفتنش و زن بودن مخاطبش دوباره حالمو گرفته قلبم در می‌کنه ازحرص

2706