2726

سواله منم هست..مادرشوهرم زانوهاش درد گرفته بودن

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دو سه روز یکبار یه درد شدیدی ستون فقراتم و میگیره که به گردنم میزنه ساکتم نمیشه

این احتمالا دیسک کمر یا دیسک گردنه..اگه طولانی شد دردت و با استراحت خوب نشد حتما یه متخصص برای دیسک برو..انشالله که کروناهم نیست

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
اخه میگن تست خون کاذبه ها

توی هر کسی فرق داره خاله من کرونا گرفته میگفت انگار با هاون کوبیدیم . در مورد ازمایش خونم درسته . زمان ازمایش باید حداقل دو هفته از علایم گذشته باشه تا توی ازمایش خودشو نشون بده 

فقط زانو با مسکن ساکت میشد؟

حقیقتش نپرسیدم ولی دکتر استامینوفن بهش داده بود گفته بود فقط این مدل مسکن رو باید بخوری..بعد درد زانو حس بویاییشو از دست داد بعدش بی حال شده بود و سرفه داشت و یکم دلپیچه

میشه خواهش کنم برای شفای بابام دعا کنید میدونم خسته شدین از بس پست گذاشتم  ولی امیدم به دعاها ...

برا امضات هم صلوات فرستادم گلم 

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
2706