2737
2734
عنوان

از شوهرم متنفر و خستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 49 پست
اسی شوهرمنم برام وقت نمیزاره هیچوقت وحوصلمونداره منم خستمه دلم بغل مردونه وبوس ونوازش میخواد ولی ازم ...

منم ی مدت همسرم اینطوری بود از فرط خستکی‌میخابید یا پایین  بود ی شب گریه کردم گفتم ازت کمبود محبت دارم و زار زار گریه میکردم گفتم نزار اشتباهی ازم سر بزنه😂😂ترسید ازاون روز تاحالا خاب  خابم  ک‌باشه برام  وقت میزاره 

تواین‌دوسال عالی بودبعدازاینکه نمایشگاه زدن خسته میشد منم اصلا عادت ندارم ب کمبود محبت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم ی مدت همسرم اینطوری بود از فرط خستکی‌میخابید یا پایین  بود ی شب گریه کردم گفتم ازت کمبود مح ...

خخخخخخخ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2731
منم ی مدت همسرم اینطوری بود از فرط خستکی‌میخابید یا پایین  بود ی شب گریه کردم گفتم ازت کمبود مح ...

شوهر منم به این عقیده داره ادم باید دختر و زنش و از محبت سیراب کنه دنبال محبت بیرون‌خونه نگردن یع وقتایی ادمو وخفه میکنه،تازه نگران کمبود محبت خواهر و مادرش هست 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
خخخخخخخ🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ای جواب داد 😂چون دیده خیلیا با کمچد محبت خیانت کردن اینم ترسیده😂برام گل میگیره شکلات ووووو از ترسش😂ولی جدی اصلا وقت نداره 😔اگ‌بازم ادامه میداد بازم کاری نمیکردم

2738

انشالله ک مشکلت حل بشه اگه توان مالی داری حتما پیش ی مشاور برو و مشکلتو حل کن 

واقعا تو این دوره زمونه ازدواجا خیلی سخت شدن مردواقعی  پیدا نمیشه همون مجرد بمونی خونه پدر ی نون خونتونو بخوری بی منت صدبار خداروشکر کنی بهتر والا🤦🏼‍♀️

خودتو دوست داشته باش اینقدر وابسته محبت شوهر نباش بچه هاتو دوست داشته باش فیلم ببین با دوستات بگرد اون کیه که باید با وجود توجهش خودتو خوشبخت بدونی وقتی خودت خوب و خانوم باشی یه دنیاست 

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه 
2706