2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفر و خستم

1656 بازدید | 49 پست

خیلی پشیمونم از اینکه توی این ازدواج مزخرف. سرنوشتم خراب کردم. الان با بچه هیچ غلطی نمیتونم بکنم. تف تو شناسم باشه. ۴ تا جاری، فقط من بدبخت و شوهرم گوهه! خوش به حال هرکی رابطش با شوهرش خوبه و زندگی شو دوست داره، من که اصلا آرامش ندارم. همش از درون گریه میکنم دارم میترکم، خسته شدم. 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی شوهرمنم برام وقت نمیزاره هیچوقت وحوصلمونداره منم خستمه دلم بغل مردونه وبوس ونوازش میخواد ولی ازم دریغ میکنه.. تشنه حرف زدن باهاشم یااینکه بشینه باهام حرف بزنه ولی خوشش نمیاد تا میام براش حرف بزنم میگه بسه چقدحرف میزنی بیام چسب بریزم تودهنت‌!!!!!!!! دلم گرفته 

بخدا همش بخاطرتنهاییه که تااین وقت بیدارم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
اسی شوهرمنم برام وقت نمیزاره هیچوقت وحوصلمونداره منم خستمه دلم بغل مردونه وبوس ونوازش میخواد ولی ازم ...

این رفتار طبیعی نیست.شاید پای زن دیگه وسطه مثلا تو مجردی با کسی بوده

2738
برادر شوهرام  انقدر با زناشون خوب رفتار میکنن. پشت زنشون. مال من برعکس. دلم خیلی گرفته از شناسم ...

همین که حداقل افراد خانوادش خوبن  جای امیدواری داره شاید بتونن روش تاثیر بزارن با صحبت و نصیحت 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
اسی شوهرمنم برام وقت نمیزاره هیچوقت وحوصلمونداره منم خستمه دلم بغل مردونه وبوس ونوازش میخواد ولی ازم ...

منم شوهرم خیلی یخه،منم احساس تنهایی می کنم. 

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒

دقیقا حااال منه بع قران تا الان بیدار بودم فقط خدا میدونه

وای از روز انتقــــام👌

خرشون که از پل میگذره. کاش تو ایران به دنیا نیومده بودیم. زن ایرانی یعنی بدبخت!

خودت با خودت بساز.

خودتو دوس داشته باش

فیلمو سریال ببین

با بچها سرگرم شو

زندگیتو بدون تکیه به شوهرت ببین

براش خودتو فقیرانه و دلسوزانه نکن.. عزت خودتو نگه دار ولی بحث هم نکن.. 

,I don't belong in the world
همین که حداقل افراد خانوادش خوبن  جای امیدواری داره شاید بتونن روش تاثیر بزارن با صحبت و نصیحت& ...

نه همش میگه اونا هرطور میخوان باشن من همینم که هستم. اصلا یه آدم مزخرفه حال بهم زن یدنده خاک بر سر

2706