2733
2734

ایموجی چی میگ🙄

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایموجی چی میگ🙄

وووووی هر جا توی این نت میچرخیم 

همه خانما میان از خیانت و هوس بازی شوهر مشاوره بگیرن 

آدم مغزش دیگه ارور میده 

میخواستم اینجا بپرسم بلکه اونارو بشوره ببره از تو ذهن من 😤

2738

هر کسی مشکل داره میاد اینجا میگه کسی مشکل نداره ک نمیاد حاضری بزنه،مثلا من شوهرم چشم پاکه هر روز بیام تاپیک بزنم وای قربونه شوهره سر ب زیرم بشم😂😂😂

بله هنوزم هستن ادمایی ک سالم و چشم پاک و اهل خانوادن

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
نه بابا نماز خوان باشن  لاقل دور بر گناه و هوس نمیرن

کی میگه؟یه همکار داریم تا صدای اذان‌میشنوه آستین هاشو میده بالا عوضش با چشماش آدمو میخوره بددهن و پررو و فضوله چشمش دنبال ی خانم‌مطلقه از همکاراس وقت و بی وقت بهش کلیپ های ناجور می فرسته 😐

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃
هر کسی مشکل داره میاد اینجا میگه کسی مشکل نداره ک نمیاد حاضری بزنه،مثلا من شوهرم چشم پاکه هر روز بیا ...

خدااااا رو شکر 

من برا ذهن بهم ریختم این تاپیکو زدم 

دعا کن خدا هم یکی از این همسرا کادو پیچ کنه به منم بده 

خدااااا رو شکر  من برا ذهن بهم ریختم این تاپیکو زدم   دعا کن خدا هم یکی از این ه ...

ببین قانون هستی اینه

اگه خودت خوب باشه همسرتم خوب میشه

کسایی هم ک خوبن ولی همسرشون بد میشه میتونه تاوان کارهای پدرمادرش باشه ولی اونم اگه صبوری کنه پاداششو میگیره

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706