2737
2734
عنوان

بهم میگه وقتی موهاتو کوتا کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 3045 بازدید | 50 پست

اسی مردها از موی بلند خوششون میاد تو هم که موهات لخته،من از خدامه موهای صاف و لخت داشته باشم فقط برا اینکه بلند کنم

بعدشم همسرت واست مهمه یا اطرافیان که میگن موی کوتاه بهت میاد

نه ببین  از لحظه ای ک تو ارایشگاه کوتاه کردم  همه بهم میگن بلند نکنیااا فقط آقا م ...

شوهر منم هر وقت میخواد مثال بزنه که یه زن خیلی زشت و پسرونه و حال به هم زنه، میگه موهاش کوتاهه مثل مردها

من تا حالا کوتاه نکردم خودم

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرااا؟حتما مو کوتاه بیشتر بهت میاد؟من نمیدونم چرا بقیه گیر دادن به موهای ما😐

اره چرا گیر میدن من دخترم دیگه مو بلند ارزومه دیگه.

تازه بدش اینجاست مجبورم میکنن کتاه بزنم بعد که میزنم مسغرم میکنن بابا میگه اشغال نداره یه پسر دیگم داریم داداشم میگه........پسر چطوری داداش😢

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2728
خب چرااا؟حتما مو کوتاه بیشتر بهت میاد؟من نمیدونم چرا بقیه گیر دادن به موهای ما😐

نه مو کوتاه بهم نمیاد شبیه پسرا کلا میشم قیافم یه جوریه با هر مو و مدل میخوره یعنی پسرونه بزنم صورتمم شباهت داره کلا صورتم به هر مدل مویی میخوره خوب همه وقتی ندیدن منو فک میکنن پسرم☹

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

شوهر من نه تنها نمیذاره کوتاه کنم تازه رنگم نمیذاره .واسه عروسی سه ماه داشتم باهاش حرف میزدم که بذاره رنگ کنم😑😑😑ابرو که هیچی رنگ کنم فکر کنم طلاقم بده خخخ.میگه فقط مشکی اونم طبیعی موهای خودت

انقد گفته که منم بدم اومده از رنگ

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
اره چرا گیر میدن من دخترم دیگه مو بلند ارزومه دیگه. تازه بدش اینجاست مجبورم میکنن کتاه بزنم بعد که ...

اینا بیشتر سرگرمی میخوان که باهات شوخی کنن تو کاره خودتو کن کوتاه نکن  

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
شما موهات تا کجاس

پایینه گودی کمر..تا پایینه پهلوهام بعد بلندی به کنار موهام خیلی پُره

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
اینا بیشتر سرگرمی میخوان که باهات شوخی کنن تو کاره خودتو کن کوتاه نکن    

اره دیگه نمیکنم😬😑😐

اره دیگه نمیکنم😬😑😐

آفرین😃😁

اسی مردها از موی بلند خوششون میاد تو هم که موهات لخته،من از خدامه موهای صاف و لخت داشته باشم فقط برا ...

من خودم هم با موی کوتاه  احساس خیلی بهتری دارم اخه عزیزم

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
من خودم هم با موی کوتاه  احساس خیلی بهتری دارم اخه عزیزم

منم خییییلی دوس دارم کوتاه کنم ولی شوهرم نمیذاره میگه من میخوام با یه زن زندگی کنم نه یه مرد، از طرفی هم خیلی دلم میخواد یه بار تو عمرم پسرونه بزنم ببینم چه شکلی میشم  میگم بزا یه بار کوتاه کنم ببینم اصن بهم میاد یا نه میگه نه مممکنه بهت نیاد    تااااازه میگه باید باز باشه ، منم همش میبندم  

2706