2733
2734
عنوان

بهم میگه وقتی موهاتو کوتا کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 3044 بازدید | 50 پست
فک میکنی اگ موهامو بلند کنم و بالیاژ کنم دخترونه  و اخه جز حالت دادن  چه تغییری میتون ...

میتونی ببافی بعد گوجه ای ببندی..خیلی مدل های دیگه هست میتونی بری آرایشگاه یادت بده چندتا مدل رو

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من برعکسه موی کوتاه دوس داره شوهرم از موی بلند بدش میاد فعلا که طبق خواسته ی شوهرم پیش میرم ولی ...

وای خوشبحالت 😭

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2728
 اره عزیزم مشکل اینجاست اقا دوس داره موهام باز باشه و جمع نکنم😐

نامزدی؟اگه نامزدی حرص نخور عروسی کردی چندماه اول خیلی حساسه بعدش جمع کنی بهت گیر نمیده دیگه زیاد حساس نمیشه بعد کم کم کوتاهشون کن خودش دیگه کمتر حساس میشه

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
من اما نه از مو کوتاه بدم میاد اما بابا و مامان و دایی مامان بزرگ و داداش و..... گیر دادن کوتا کن

خب چرااا؟حتما مو کوتاه بیشتر بهت میاد؟من نمیدونم چرا بقیه گیر دادن به موهای ما😐

وای خوشبحالت 😭

چرا خوشبحالم خودش قیچی میاره موهامو کوتاه میکنه   میگه کوتاه بهت میاد البته راستم میگه یه ذره که بلند میشه موخوره میگیره و به شدت میریزه اونم میگه کوتاه کن همیشه موهات نریزه بعد کوتاهی میگه وااااااای چقدر تغییر کردی اون همه مو چی بود مو رو میخای چیکااار  

نامزدی؟اگه نامزدی حرص نخور عروسی کردی چندماه اول خیلی حساسه بعدش جمع کنی بهت گیر نمیده دیگه زیاد حسا ...

خودم دلم نمیاد کم بذارم براش 

عذاب وجدان دارم خیلی 

ولی چیکار کنم باید پا رو دل خودم بذارم خیلی سخته برام 

موی بلند مث کوه کندنه برام

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2738
خب خودتون نسبت به این قضیه چه حسی دارین واقعا؟ من ک امشب با خاک یکسان شدم  اخه من با مو ...

شاید واقعا بلند باشه خوشگل تری

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
چرا خوشبحالم خودش قیچی میاره موهامو کوتاه میکنه     میگه کوتاه بهت میاد البته راستم میگه ی ...

نگو اینجوری من چقد اینجوری دوست دارم 

کاش نامزد منم مث همسر شما بود تو این مورد 

واقعا دلم گرفته از دیشب😂😂غصه میخورم

شاید واقعا بلند باشه خوشگل تری

نه ببین 

از لحظه ای ک تو ارایشگاه کوتاه کردم 

همه بهم میگن بلند نکنیااا

فقط آقا میگههه بلند نباشه جذاب نیست برام😐

خودم دلم نمیاد کم بذارم براش  عذاب وجدان دارم خیلی  ولی چیکار کنم باید پا رو ...

عزیزم هردوتاتون باید راضی باشید..بنظرم نامزدتو بزار موهاتو بعد حمام خشک کنه شونه کنه ببنده تا ببینه چه کار سختیه توهم خودتو اذییت نکن از این لحظات لذت ببر که شوهرت نظر میده وقت برای کوتاه کردن خیلی هست

اره عزیزم مشکل اینجاست اقا دوس داره موهام باز باشه و جمع نکنم😐

خارجی دوست داره😂😂😂

وا . خانوادم میگن پسرونه بزن چرا باید پا دلخواهم بزارم من دخترم مو بلند میخوام.

شوهرتون رد داده نزار فیلم خارجی زیاد ببینه😂😂😂

مو باز بلند مث گیسو کمند میخواد لابد😄😅😆

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2706