2737
2734
عنوان

بهم میگه وقتی موهاتو کوتا کردی

3048 بازدید | 50 پست

بهم گفت  چهار ماه پیش ک‌موهاتو کردی 

اصلا برام جذابیت نداشت . میلی نداشتم 

خیلی کوتاه کرده بودم 

الان یکم بلند شده  ولی میگ بلند جذاب برام 

کوتاه نههههههه 

من وقتی موهامو کوتاه کردم همه دوستام خانوادم و ارایشگر همه گفتن فقطططط موی کوتاه بهت میاد 

وقتی هم ک بلند میکنم اصلا اعتماد به نفس ندارم 

خودم دلم کوتاه میخواد

موهام  هم صاف و لخت و مشکیه ولی اصللاااااااا بلند باشههه اصلا بهم نمیادد

چیکار کردم شوکه شدم 

نامزدم اونقد تو فکر موی بلنده و امشب وقتی بهم  گفت بدت نیادهاااااا خیلی وحشتناک بود برام موهاتوو خیلی کوتاه کرده بودی 

اعصابم خورد شده

چیکاز کنم وقتی بلند بهم نمیاد اخه😐

شما همیشه طبق میل همسرتون بودین ؟ حتی اگ خیلی سخت بود براتون؟

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه بار موهامو کامل کوتاه کردم تا یک ماه باهام سرد بود که چرا کوتاه کردم

حتی اگ موی کوتاه بیشتر از موی بلند بهتون بیاد اخه؟

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

من شوهر که هیچ..داداشمم گیر میده اونم اصلا هیچ..فکرشو کن پسرعمووووومم گیر میده گفته موهاتو کوتاه کردی میکشمت تازه به شوهرمم گفته نزاری کوتاه کنه😐یعنی من باید از شوهرمو داداشمو پسرعموم اجازه بگیرم بعد کوتاه کنم 😐😐😐

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
بیشتر مردا از موی کوتاه بدشون میاد . من خودمم بدم میاد واسه خانما مخصوصا

من بهم موی کوتاه میاد فقط 😐

دیدم مردهایی ک از موی کوتاه خوششون میاد

کاش حداقلل متنفر نباشن 

خنثی باشن 

😭

ابجی مردا از موی کوتاه زنا بدشون میاد چون شبیع پسر میشن مردا میخوان زنشون همیشه مث دختر باشع .

مو بلند دوست داره خوب بلند کن اما میتونی مدل مویی برا موهات داشته باشی که جوری موهاتو جمع کنه که انگار کوتاه کردی هر دو راضی میشین

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2738
 حتی اگ موی کوتاه بیشتر از موی بلند بهتون بیاد اخه؟

مثل خواهرم توافق کنید بعضی وقتا کوتاه میکنه بعد که دوباره بلند شد تا یه مدت میزاره بلند باشه میتونی موهاتو مدل بدی 

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
من شوهر که هیچ..داداشمم گیر میده اونم اصلا هیچ..فکرشو کن پسرعمووووومم گیر میده گفته موهاتو کوتاه کرد ...

خب خودتون نسبت به این قضیه چه حسی دارین واقعا؟

من ک امشب با خاک یکسان شدم 

اخه من با موی کوتاه خیلی تغییر میکنم وخیلی بهتر میشم

من شوهر که هیچ..داداشمم گیر میده اونم اصلا هیچ..فکرشو کن پسرعمووووومم گیر میده گفته موهاتو کوتاه کرد ...

من اما نه از مو کوتاه بدم میاد اما بابا و مامان و دایی مامان بزرگ و داداش و..... گیر دادن کوتا کن

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
مثل خواهرم توافق کنید بعضی وقتا کوتاه میکنه بعد که دوباره بلند شد تا یه مدت میزاره بلند باشه میتونی ...

فک میکنی اگ موهامو بلند کنم و بالیاژ کنم دخترونه 

و اخه جز حالت دادن 

چه تغییری میتونم به موهای بلند بدم😐

خب خودتون نسبت به این قضیه چه حسی دارین واقعا؟ من ک امشب با خاک یکسان شدم  اخه من با مو ...

من خودمم مو بلند دوست دارم آخه مو کوتاه اذییتم میکنه ولی بیشتر موهامو با کلیپس کوچیک جمع میکنم بالا کوتاه بشه تکهم مدل یاد بگیر که جمعشون کنی کوتاه بنظر بیاد دوتاتون راضی بشید اینجوری

ابجی مردا از موی کوتاه زنا بدشون میاد چون شبیع پسر میشن مردا میخوان زنشون همیشه مث دختر باشع . مو ب ...

اره عزیزم

مشکل اینجاست اقا دوس داره موهام باز باشه و جمع نکنم😐

2706