2733
2734

سلام صبح بخیر.....از شما‌عاجزانه طلب میکنم‌برای شفای مادرم  چون‌امروز چهارشنبس اگه‌میتونید براش دعای توسل بخونید ...یه ازمایش خیلی مهمی داره دعا کنید خوب باشه و اونچیزی که دکترا گفتن اشتباهه ...هرکی میخونه لطفا بگه تا براش صلوات بفرستم واز خدا بخوام عاقبت بخیرش کنه ...اگه‌میخونیدفردا فراموش میکنید ولی اون دنیا تو میزان اعمال خوبتون ان شالله سنگین باشه .. 

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه

خیره ان شاءالله 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من برای مادرت همین الان دعای توسل و میخونم 

انشالاه ک تنش سلامت باشه همیشه و سایه اش رو سرتون مستدام 

فقط در ازاش میخوام توام برای سلامتی مادرم دعا کنی ک همه زندگیمه 

همین 😍😗

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉
2728
عزیزم من برای مادرت همین الان دعای توسل و میخونم  انشالاه ک تنش سلامت باشه همیشه و سایه اش رو ...

حتما‌ عزیزم خدا حافظ و یار مادرت باشه ...من تازه دعا توسل خوندم خدا را به خداوندیش قسم دادم جواسش به همه مادرو پدرای سرزمینم باشه...هیچ بچه ایی سختی و اذیتای مادرپدرشو نبینه

من واسشون حمد میخونم. شمام واسه مامان من بخونین زودتر خوب بشه.ایشونم ازمایش مهمی داد و جوابشو باید ...

خوندم عزیزم خدا سایشو بالا سرتون‌نگه داره ... عاقبت بخیر بشید الهی

حتما‌ عزیزم خدا حافظ و یار مادرت باشه ...من تازه دعا توسل خوندم خدا را به خداوندیش قسم دادم جواسش به ...

ممنونم عزیزم 

انشالاه 

واقعا هیچ فرقی نمیکنه همه پدر و مادرا برامون عزیزن 

شما ک درمورد مادرتون گفتین 

من هیچ فرقی با مادر خودم احساس نکردم 

انشالاه خوب میشن و تو جواب ازمایششون فقط سلامتی باشه و سلامتی 

توکلت ب خدا 

تویی که مرا در سقوط میبینی ...آیا تا کنون اندیشیده ای .....شاید خود وارونه ایستاده ای؟!..👅😉
2738