2737
2734
عنوان

ارزومه بچه دار بشم😭😭😭😢😞

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 30 پست

انشاءالله هر چی میخواب بشه گلم برات ایت الکرسی میخونم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
واقعا حس زیباییه  اما من به نوبه ی خودم دهنم داره سرویس میشه الانم سرم درد میکنه نشستم نمیدونم ...

خخخخ اره واقعا خیلی سخته بزرگ کردن بچه ولی خوب تهش خیلی حس خوبی داره مادر بودن با همه سختیاش

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم منم دوس دارم 😍 ولی البته اول باباییش باید بیاد بعد خودش😅

مرسسسی گلم ایشالا هردوشون میان بزودی خخخ

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2731
انشاءالله هر چی میخواب بشه گلم برات ایت الکرسی میخونم

مررسییی فدات شم❤❤❤

تاپیک آخرم یه نی نی هست میگه مامان... خیلی نازه... اگه دلت غش نمیره نگاش کن

وااایی چه ناز بود ای جانم😍😢

2738
وااایی چه ناز بود ای جانم😍😢

عزیزدلم ایشالله ب زودی قسمتت یه نی نی ناز میشه ...غصه نخور

ب خدا توکل کن

نذر کن....

چله بگیر...

زود زود نی نی دار میشی گلم

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
عزیزم این صلوات و امها نداره

میدونم

من خودم دوست داشتم مادرشون هم باشه تو صلوات

اینجوری قبول نیس؟؟؟🤔🤔

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
میدونم من خودم دوست داشتم مادرشون هم باشه تو صلوات اینجوری قبول نیس؟؟؟🤔🤔

نمیدونم به خدا درسته یا نه 

ولی مثلا همین صلوات بر پیامبر و آل پیامبر   رو انتهاش خیلی هاچیزیای دیگه هم اضافه میکنن ولی اینکهبه وسطش هم بشه چیزی اضافه کرد رو، واسه خودمم سوال شد

نمیدونم به خدا درسته یا نه  ولی مثلا همین صلوات بر پیامبر و آل پیامبر   رو انتهاش خی ...

اهان 

باشه ممنون

من میگم ان شاءالله که درست باشه🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706