2703
2553
عنوان

هکرها،چطور تلگرام دیگرانو هک میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 32 پست
اره دیگه بخاطر همینه ک منم موندم نمیتونم وگرنه تا الان صدبار شوهرم هک بود😊 گفتم شاید شما دسترسی را ...

میخام بدونم چطور انقدر از راه دور همدیگه رو هک میکنن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چجوری؟؟با نرم افزار یا روشی ک من گفتم.‌

شاید نرم افزار برا راه دوریها باشه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2720
2714
☹☹☹ فهمیدی منو بیخبر نزار لطفا🧡

بنظرم هیچوقت شوهرتو هک نکن چون سوء تفاهم پیش میاد بعدم خودت دوست داری شوهرت گوشیتو هک کنه و پیامهای خصوصیت که با خانوادتو ..داری رو بخونه

بنظرم هیچوقت شوهرتو هک نکن چون سوء تفاهم پیش میاد بعدم خودت دوست داری شوهرت گوشیتو هک کنه و پیامهای ...

خب مسلما ن ولی قبول کن بعضی وقتا لازمه سر از کاراشون دربیاری...

مخصوصا یکی مثه شوهر منک رمز گاوصندوق ترامپو گذاشته رو گوشیش

نبابا ربطی نداره..هک هکه دیگع دور نزدیک نداره

میدونم.میگم شاید اگه گوشی طرف ی لحظه دست هکر باشه بتونه با این روش غیر نرم افزاری برا همیشه هکش کنه

خب مسلما ن ولی قبول کن بعضی وقتا لازمه سر از کاراشون دربیاری... مخصوصا یکی مثه شوهر منک رمز گاوصندو ...

خوب اینجوری خودت اذیت میشی.اصلا برات مهم نباشه که رمزشو نداری.همین که از هیچی خبر نداری راحتتری که عزیزم

خوب اینجوری خودت اذیت میشی.اصلا برات مهم نباشه که رمزشو نداری.همین که از هیچی خبر نداری راحتتری که ع ...

ولی لامصب بعضی وقتا بدجوری میزنه ب سرم....

مرسی گلم از نظرت..🧡🧡

با هک شدن ب عکسا و گالریمونم دسترسی پیدا میکنن هکرا؟؟؟

سوال سختی پرسیدی😄

2706