2726
عنوان

قانون جذب

86 بازدید | 7 پست

نمیدونم چرا ایمانمو بهش از دست دادم انگار

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

قانون جذب  اگردر راستای تلاش برای رسیدن به خواسته هاباشه نتیجه میده به اندازه کافی تلاش کردین؟

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
قانون جذب  اگردر راستای تلاش برای رسیدن به خواسته هاباشه نتیجه میده به اندازه کافی تلاش ک ...

نه کلا ازش دست کشیدم فعلا این نبوده ی چی بخوام ک نشه

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کلا ازش دست کشیدم فعلا این نبوده ی چی بخوام ک نشه

نگاه ما به قانون جذب معمولا برگرفته ازکتاب چهاراثر و رازهست درحالی که قانون جذب  خیلی گستره وسیع ترازمباحث پیش پاافتاده این دوتاکتاب داره  اگرخواستی بیشتربدونی درباره قانون کوانتوم و مدارصفر مطالعه کن به نتایج جالبی می رسی بحث کائنات وقانون جذب بسیارجذاب وکاربردی هستن  متاسفانه یاخوشبختانه نمیشه ازشون دست کشید😁دوباره جذبشون میشی

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2728
والا منم خیلی اعتقادی نداشتم اما تونستم شوهرمو جذب کنم باز ایمانم قوی شد

😔😔😔😔افرین

والا منم خیلی اعتقادی نداشتم اما تونستم شوهرمو جذب کنم باز ایمانم قوی شد

حالا چیکارا کردی