2737
2739
عنوان

عکس پروفایل

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخام عوض کنم، چون میدونم از سر نگرانی اینک چه فکری بکننه میخام یاد بگیرم کاری انجام بدم که خودم دو ...

افرین به منم یاد بده

دوس دارم زندگیوووو                             دختر دریا ام. زاده غرورش. ملکه عظمتش.   تیکرم واسه تولدمه منو چ به بچه                                          
2728

شکستن تابوهای ذهنی برات خیلی سخته

اگه ب ی چیزی باور داری بهش پایبند باش

اما اگه از ته قلبت نیس و باور نداری انجامش فقط باعث اذیتت میشه

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2738
نمیخام عوض کنم، چون میدونم از سر نگرانی اینک چه فکری بکننه میخام یاد بگیرم کاری انجام بدم که خودم دو ...

پس فکر اون اقا بخودش مربوطه و نباید دهن بین باشی الان من میگم شما چقدر مذهبی خشکی اه اه ولی نباید بخاطره من پا رو اعتقاداتت بذاری 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
ببین مامان من از بچگی تو سرمون خوند لاک بده زشته  جدی میگم، واسه همین الان انقد حس بدی دارم که ...

. مگه میشه لاک بد باشه.. اصن چه ربطی داره.. بعدشم محرم نامحرم که نداره تو بی حجابم میداشتی به کسی ربطی نداش.. '-'

,I don't belong in the world
شکستن تابوهای ذهنی برات خیلی سخته اگه ب ی چیزی باور داری بهش پایبند باش اما اگه از ته قلبت نیس و ب ...

ببین خودم مشکل ندارم، چون عکسم هیچ مشکلی نداره، ولی میخام با این عقایدی که تو ذهنم ساختن خانواده بجنگم

بدم میاد همه چیو دارم از دید اونا نگاه میکنم 

شاید به خاطر همین این عکسو گذاشتم 

باورت میشه مامان من حتی عکس محجبه رو پروغ گذاشتنو بد میدونه؟ 

تو مرا جان و جهانی ❤️ چه کنم جان و جهان را
پس فکر اون اقا بخودش مربوطه و نباید دهن بین باشی الان من میگم شما چقدر مذهبی خشکی اه اه ولی نباید بخ ...

درسته، مهم اینه خودم چی دوست داشته باشم 

تو مرا جان و جهانی ❤️ چه کنم جان و جهان را
2706