2726

گاهی پیش اومده رفتم شهرای دیگ یکم پلاک تهران دیدن بد رفتارکردن .من اصلا اونارو مقصر نمیدونم چون انقد تهرانی شهرستانی راه انداختین ک مردم اینطوری فکربد میکنن اخه چه فرقی میکنه ؟؟واقعا متاسفم فکرنمیکنم یه ادم اصیل بشینه ازاین حرفا بزنه اون قطعا مشکل کمبودداره حالا میخاد تهرانی باشه یایه شهردیگ 😕

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

یه خانومه تهرانی بی کلاس تاپیک زده جاریم شهرستانه فرشاش آبیه و خزه🥴 من تهرانیم خیلی باکلاسم فرشام فیلیه🥴🤦🏻‍♀️

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
یه خانومه تهرانی بی کلاس تاپیک زده جاریم شهرستانه فرشاش آبیه و خزه🥴 من تهرانیم خیلی باکلاسم فرشام ف ...

حالا کدوم مده فیلی یا ابی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جاریشو طرف مسخره میکرد ک فرش ابی خریده امالباس و کیف کفش چرم میپوشه ...کسی مسخره میکنه ک خودش مسخره باشه وگرنه همخ ادم خستن باطرز فکرای  گوناگون ربطی بتهران و شهرستان نداره

رنگ ولایتhaircolorist

من نمیگم شهرشو

ولی یه بار من مجرد بودم رفتیم با بابام و مامانم اون شهر سفر

از کی ادرس پرسیدیم گفت بیاین دنبال من  

ماهم خیلی شیکک رفتیم و دیدیم نیمرسیم چرا و باز برگشیتم همونجایی که بودیم ولی اون طرف دیگه میدون 

گفتیم چی شد؟

گفت همین مسیر رو که رفتیم بود دیگه چرا باز با من برگشیتین  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

فرش باید ب دلت بشینه رنگشم سلیقه ایه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
دیوونن ملت من دانشگاهم تهران بود بهترین رفیقام کرد و لر بودن  با تهرانیا حرف میزدم سرم گیج می ...

آره مثلاً باکلاسه اما می‌دونی موقع ماسک زدن عارش میاد بزنه آخه نمیتونه نفس بکشه بعد تهران میشه آلوده ترین شهر

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
جاریشو طرف مسخره میکرد ک فرش ابی خریده امالباس و کیف کفش چرم میپوشه ...کسی مسخره میکنه ک خودش مسخره ...

خب رنگ سلیقه ای هست چه ربطی ب شهرستان تهران داشته 

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

ازهمینجا ب اون کاربر سلام میکنم عزیزم تهران هیچ خبری نیست آب و هوای شهرتو ببوس بذار روی سرت✋

حالا من تهرانم، دیشب با خاهرم رفتم بیرون که بریم فروشگاه، خداشاهده انقد پلاک شهرستان دیدیم، از همه جا هم بودن، از هر ده تا ماشین 7تاش شهرستان بود

انگار فقط شهرستانا صاحاب دارن تهران بیت الماله😏😏😏

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

الان وینتیج مده رنگش اون چیزی که به دکورت بیاد. پول بیشترم داری دستباف بگیر همیشه مده.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
من نمیگم شهرشو ولی یه بار من مجرد بودم رفتیم با بابام و مامانم اون شهر سفر از کی ادرس پرسیدیم گفت ...

تبریز نبود آیااا🤣🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
حالا من تهرانم، دیشب با خاهرم رفتم بیرون که بریم فروشگاه، خداشاهده انقد پلاک شهرستان دیدیم، از همه ج ...

خب بیان اشکالی نداره ک ماهم میریم .مگ ملک شخصیمونه .

2706