2733
2739
عنوان

قابلیت جدید نینی سایت ؟؟؟🤔

90 بازدید | 10 پست

میشه خودمون حذف کنیم تاپیکو ؟؟؟ قبل از اینکه کسی پست بذاره ، این گزینه حذف تاپیک اومد

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک هایی که پستی ندارن میشه حذف کرد قابلیت جدیدی نیست ازقبل بود

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2731
عزیزم خیلی جدید نیست 😐

چرا من تازه دیدم ای بابا😐😂😂

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
تاپیک هایی که پستی ندارن میشه حذف کرد قابلیت جدیدی نیست ازقبل بود

چه جالب من ندیده بودم که😑😅

2738
عیب نداره مهم اینه که کشفش کردی😂

فک کردم جزو اولین نفراتم که کشفش کردم

چقد ذوقم کور شد 😒😂😒

چه جالب من ندیده بودم که😑😅

عیبی نداره من به کسی نمیگم شماهم به روی خودت نیار😄❤

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)