2703
2553

من میخوام بخرم..نمیدونم واقعا این همه تفاوت قیمت ایرانی و خارجی ارزش اشو داره یا نه..

از طرفی یه جا خوندم اینها که نوشته تولید امریکا...الکیه و پاکستانیه!

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راصی هستید؟ هر روز میخورید؟

اییی بد نیس.نه مرتب نمیخورم هفته ای از هر کدوم دو سه تا.آهن کلسیم مولتی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من گرفتم بعضی اوقات میخورم یادم میره مینرال فکرکنم...ولی دکتربعدعمل صفرام گفت فرقی نداره ایرانی بخور ...

من هر چی سرچ کردم نفهمیدم..والا این خارجیها مثلا زده توش سی چهل تا چیز داره...ایرانی یازده تا..‌

حالا نمیدونم اون اصافه ها چی هستن 🙈

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
من جدیدا خیلی بی حوصله ام و زود عصبانی میشم پریودامم خیلی ببخشید زیاده و طولانی شده به نظرم باید بخو ...

فکر کنم بد نباشه

2714
من هر چی سرچ کردم نفهمیدم..والا این خارجیها مثلا زده توش سی چهل تا چیز داره...ایرانی یازده تا..‌ حا ...

راستی برای منم ایرانیه و پرویتامین عالیترینشه گفت صدوخورده ای گرفتم  این یباروها ازین ب بعد ازین ارزپنامیگیرم

رنگ ولایتhaircolorist
من جدیدا خیلی بی حوصله ام و زود عصبانی میشم پریودامم خیلی ببخشید زیاده و طولانی شده به نظرم باید بخو ...

فقط نوروبیون بزن قبل پریودت 

معجزس 

برای من واااااقعا موثر بود و هیچ چیزی جاشو نمیگیره 

ایرانی خارجی خیلی فرقی نداره 

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 
راستی برای منم ایرانیه و پرویتامین عالیترینشه گفت صدوخورده ای گرفتم  این یباروها ازین ب بعد ازی ...

اسمش پروویتامین هس؟

مولتی ویتامین همون شربت خوشمزه هارو میگین؟ رنگش سبزه

قرص اشو بزرگترها میخورن فکر کنم.😄

2706