2726

آبجی خوشگل و نازم خیییلی دوستت دارم و عاشقتم....... گفتم حالا که میخام از سایت برم این تاپیک بمونه یادگار❤️

عاااااااااااشقتم هوااارتااااااااااااااااا.....

دوستای گلم امیدوارم همیشه موفق باشید....

خداحافظ

@چمنگل    

@elahemilany98    

@sayeh6859    

@رزعشق    

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

منم دوسشون دارم😍💛

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موفق باشی هر جا هستی💙

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2728

👋👋👋

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

@پارکر   امیدوارم همیشه سلامت باشید، برادرتون اقا محمد هم همیشه سلامت باشن

@مامانبزرگپانیذ   شما خیلی خوبی، امیدوارم همیشه سلامت باشین کنار عزیزانتون

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

چی میشه ک ی نفر از سایت میره؟🤔🤔مگه اینجا چ جای خاصیه ک میگه دارم میرم 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

@صدفگل   عزیزم خدا پدرتون رو رحمت کنه، شبی که ابجیم بهم گفت ایشون فوت شدن داشتم دعای جوشن کبیر میخوندم و دعاشون میکردم، یهو بغضم ترکید و کلی گریه کردم، روحشون شاد.....

@مستانه69   ممنون بخاطر تاپیکای عاااااالی تون

@اعتصامی   ممنون بخاطر تاپیکای خوبت

و اینکه همیشه انرژی مثبت گرفتم از دعاهای شما

از سایت میرین یعنی چه🤔

یعنی میخام کاربریم لغو بشه

چی میشه ک ی نفر از سایت میره؟🤔🤔مگه اینجا چ جای خاصیه ک میگه دارم میرم 

دوست ندارم دیگه اینجا عضو باشم، همین

موفق باشی هر جا هستی💙

ممنونم، همچنین

آبجی جونی دوست داشتم باشی 😢

ولی خب تصمیمت رو گرفتی

خداااااافظ عشقم 

😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

تو خونه موهااااات رو میکنم😡😡😡😡😡

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706