2703
2553
عنوان

کسی رو میشناسید که تو هفته 31 زایمان زودرس داشته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49275 بازدید | 129 پست
والا مشکل که زیاد دارم ،ولی الان حدودا سه چهار هفتس انقباض دارم امشب هی فاصلش کم میشه و بیست ثانیه ط ...

میسه ببستر توضیح بدی 

من شکم دائم سفته ول نمیکنه اصلا   احساس سنگینی رو دهانه واژنم دارم 

شمام اینجوریه؟؟؟

خدایا شکرت.دوقلوهام سالم ب دنیا بیان صلوات
پنج تا آیه الکرسی همزمان بخون کاش حالا امشبو تو بیمارستان می موندی

چشم عزیزم 

والا بچه هام خونه بودن سه نصفه شب رفتم بیمارستان و این که بیمارستانش دولتی بود و دوتا ماما داشتن حرف میزدن میگفتن فلانی که الان اینجا بود کرونا داره ،،،منم از ترس فقط فرار کردم اومدم خونه رفتم حموم 

چ داستانی شده این کرونا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفت درسته عزیزم امشب ی کم عصبانی شدم از همون موقع انقباضا شروع شده 

توکلت بخدا اونی که داده نگهشم میداره اصلا استرس و عصبانت برات خوب نیس منم خیلی شکمم سفت میشد خوب کردی نزاشتی معاینت کنه اگر مشکوکم باشی معاینه زودتر دهانه رحمو باز میکنه .من خودم اصلا دلو دماغ سیسمونی داشتم چون ۲۸ هفته درد پریودی کلی شکمم سفت میشد دکتر گف زود رسی ولی ۴۰ هفته زایمان کردم 😤شما ان تی دادی یا خودت فکر میکنی?

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
اره عزیزم ،امشب داغونم هی شکمم سفت میشه ،رفتم ان اس تی دادم گفت باید بستری شی ولی رضایت دادم تا فردا ...

من خودمم انقباض شکم داشتم پرولوتون زدم با امپول بتا توی 28هفته الان سی و سه هفته ام دوباره رفتم دکتر دیگه دل درد نداشتم و امپول هم نداد رعایت کن.اها قرص داد اسمش ایزوپرین بود برای باز کردن انقباض رحمی

خدایا به امید تو
2456
میسه ببستر توضیح بدی  من شکم دائم سفته ول نمیکنه اصلا   احساس سنگینی رو دهانه واژنم دارم& ...

مگه میشه دائم سفت باشه ،،ی هو سفت میشه و با تغیرر پوزیشن یا راه رفتن  تموم میشه اینا انقباضات الکیه ،ولی اگر ریتمیک باشه و با حرکت یا تغییر پوزیشن رد نکنه خطر داره

من خودمم انقباض شکم داشتم پرولوتون زدم با امپول بتا توی 28هفته الان سی و سه هفته ام دوباره رفتم دکتر ...

امپول بتا چی هست؟؟

ایزوپرین گفت به خاطر کرونا و تنگی نفس نمیدم چون تنگی نفس میده

ب خدا مراقبم ولی این انقباضا خ بده 

والا مشکل که زیاد دارم ،ولی الان حدودا سه چهار هفتس انقباض دارم امشب هی فاصلش کم میشه و بیست ثانیه ط ...

من به خاطر عفونت و قندم احتمال پارگی کیسه اب میدادن تو ۳۰ هفته ولی اخر به زور سوراخش کردن جفتم قدامی بود دردم که نگو تو هفته ۱۲ لکه بینی داشتم و هماتوم  ...کلا نگرانیتو درک میکنم ولی اصلا استرس نداشته باشه توکلتو فقط به خدا بکن.😘😘😘😘

2714
من به خاطر عفونت و قندم احتمال پارگی کیسه اب میدادن تو ۳۰ هفته ولی اخر به زور سوراخش کردن جفتم قدامی ...

احی پس شما هم شرایطت سخت بوده ،الان زایمان کردی درسته؟چند هفته ب دنیا اومد نی نی؟؟

قربونت عزیزم چشم حتما ،توکلم ب خداس

من خودمم انقباض شکم داشتم پرولوتون زدم با امپول بتا توی 28هفته الان سی و سه هفته ام دوباره رفتم دکتر ...

وای این پرلوتونا چه دردی داره برامنم زد چون قدامی بود جفتم وای خدا تا یه روز فلج بودم 

امپول بتا چی هست؟؟ ایزوپرین گفت به خاطر کرونا و تنگی نفس نمیدم چون تنگی نفس میده ب خدا مراقبم ولی ...

به من گفت هر وقت دل درد داشتی ایزوپرین بخور  واقعا منو خوب میکرد البته من کلا سه یا چهار تا دونه خوردم بسته اش نو نو افتاده کنار

منظورم همون بتامتازون هستش برای تشکیل ریه  که اگر خدایی نکرده زود هم به دنیا اومد مشکل تنفسی نداشته باشه و توی دستگاه نره

خدایا به امید تو
توکلت بخدا اونی که داده نگهشم میداره اصلا استرس و عصبانت برات خوب نیس منم خیلی شکمم سفت میشد خوب کرد ...

دکترم خودش معاینه کزد گفت دهانه رحمت خوبه  اما این سفتی هنوز هست منو خ اذیت میونه الان بخاطرهمین بیدارم   دائما سفته

میترسم منم

خدایا شکرت.دوقلوهام سالم ب دنیا بیان صلوات
احی پس شما هم شرایطت سخت بوده ،الان زایمان کردی درسته؟چند هفته ب دنیا اومد نی نی؟؟ قربونت عزیزم چشم ...

من ۴۰ هفته و سه روز .الان یکسالو ۱۲ ماهشه.

من به خاطر عفونت و قندم احتمال پارگی کیسه اب میدادن تو ۳۰ هفته ولی اخر به زور سوراخش کردن جفتم قدامی ...

منم قندم لبه مرزه ،،انوکسا میزنم ،پلاکتم پایینه میخاستم فردا برم ازمایش ،ولی ساعت چهار ی لیوان شیر خوردم یادم نبود نمیدونم میشه رفت یا نه دیگه

کلا بارداری سخته و طاقت فرسا برامن که هرسه تا اینجور بود

2706