2737
2734

دوستاي گلم حقيقتش به پسري كفتم بيا كات كنيم گفتش نرو من دوستت دارم بهش فرداش پيام دادم بعدش اونم تا ١٥روز انلاين ميشد ولي سين نميكرد ديگه هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم گفتم زمين گرده يكي سر خودت مياره اگه دوستم نداشتي از اول چرا بهم نگفتي بهم ميگه يعني من دوست ندارم؟؟؟؟؟من كه هر بار دارم بهت ميگم دوستت دارم تو عزيزمي و اينا.منم گفتم پسورد ميدي يا بلاك گفتش اين طوريه ديگه/أخرين حرفشم اين بود مريم من ميدونم تو دختر خوبي هستي ولي نميدونم چرا عصبي هستي/منم گفتم باااااااي اقا براي هميشه بلاكشم كردم ٥روز بعد از بلاك درش اوردم الان حدود ١٥روز شده /من دو روز قبل بهش تو واتس پيام دادم من و ببخش عصبي بودم فكر كردم با دختر يگه اي هستي همه حرفاي دلمو بهش زدم اين ان شد ولي اصلا سين نكرد به نظرتون چرا يه پسر ان ميشه سين نميكنه حتي بلاككممم نميكنه😯يعني چرا اين كار رو ميكنه اينم ميدونم كه دوستم دارأزم ناراحته به نظرتون برميگرده خواهشا انرژي منفي ندين يعني ديگه برنميگرده ؟؟؟؟🥺🥺😔😔😔😔اينم بگم من براش عكس فيك فرستاده بودم به طور غير مستقيم بهش رسوندم كه من اون نيستم شما باشين چيكار ميكنين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما عکس فیکم براش فرستادی من بودم خیلی ناراحت میشدم‌طرفم بم‌ دروغ گفته

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2738

پسره رو بیخیال

اول روی خودت کار کن 

بتونی تصمیم درست بگیری و بتونی رو تصمیمت بمونی

دمدمی مزاجی 

گفتی کات گفته نه

بعد پیام دادی ۱۵ روز بهت‌ محل نداده،بعد بهش فحش دادی و بلاک کردی

دوباره از بلاک‌ درآوردی و بهش پیام دادی و توضیح باز محل نداده

اینقدر خودت رو کوچک‌نکن

پسری واقعه دختری رو بخواه نمیتونه این‌هم‌وقت ازش بی خبر باشه و تحمل کنه

گفتی منفی نباش ولی خواستم واقع بین بشی

ما پسرا وقتي بي تفاوت باشيم ديگه هيچي مهم نيس.. حس بديه ها ولي شما جاي خواهرم.. فراموشش كنيد

من چيكار كنم حق داره ناراحت باشه قبوله چون بلاكش كردم كلي حرف بد بهش زدم ولي چرا سين نميكنه ؟بعد ٢٥روز

2706