2726
عنوان

تو رو خدا بياين ؟ لعنت به پسراي بيشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو باید خودتو از نو بسازی

با این روش ادامه بدی برات بد میشه

اون پسر دوستت نداره وگرنه ۱۵ روز بی جواب نمیذاشتت. باید همه چیزشو پاک کنی از همه جا.

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

ناراحت نشو ولی چون اصلا واسش مهم نیستی یا اینکه میخاد لجت رو دربیاره 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
تو باید خودتو از نو بسازی با این روش ادامه بدی برات بد میشه اون پسر دوستت نداره وگرنه ۱۵ روز بی جو ...

اصلا بفهمن دوسشون داری خیلی تعغیر میکنن

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
بهش گفتم وابسته ت هستم اين جوري ميكنه

عزیزم ناراحت نشو ولي فقط داري خودتو توجیه میکني یه پسره عاشق بفهمه دوسش داري اتفاقا بیشتر واست تلاش میکنه

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
2706