2726
عنوان

بیاید بگید ما پرخرجیم کم خرجیم یا نرمالیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بسته ای بگیریم ب مام بگو لطفن

مکالمه هم ۱۱۰۰ دقیقه گرفتم۲۹ و ۹۰۰ بود که با مالیات یه ۳۲ تومنی شد فک کنم از ستاره هزار ستاره یک مربع

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2728

وقتی میخوای نت بگیری قبلش ستاره ۱۰۰ ستاره هشت مربع رو بزن تا وقتی شارژ میگیری سرویسای دیگه اینترنت خودکار برات فعال نشه چون شارژتو میبره و ی بسته ۲ گیگی ناقابل بهت میده

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
هر ماه لباس زیر نمیخری ؟ یا لباس خوابی تیشرتی جورابی چندماه یبار کیفی کفشی مانتویی لباس مردانه و شلو ...

وای با پستات چشم مرا باز کردی پس خرجمون بیشتره گویا ... 

واسه من ۹ کیک ۲۳۰۰۰

اها فرق داره دیگه با این حال بازم اینقدر پول شارژتون میشه😣

شما خيلي كلي گفتي مهم تو لبنيات چي مي خوريد؟؟ شير؟؟ پنير ؟؟ ماست؟؟ كره؟؟ خامه؟؟؟  ميوه چي؟؟ ن ...

همه رو الان میبینم بیشتر میشه تا ۱ تومن هم می رسه هیچ مرغ و ماهی و نگفتم ۱۰۰ هم اون 

همه رو الان میبینم بیشتر میشه تا ۱ تومن هم می رسه هیچ مرغ و ماهی و نگفتم ۱۰۰ هم اون 

مرغ و ماهی ۱۰۰ ؟

جان من؟

مرغ این ماه تا کیلویی ۱۷ تومن خریدم بیشتر از ۱۰کیلو هم مرغ مصرف میشه

ماهی هم نمیدونم چی میگیری شما

کلا حساب کتابت ضعیفه

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706