2737
2734
عنوان

بیاید بگید ما پرخرجیم کم خرجیم یا نرمالیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 109 پست

پس خرج شهربازیتون چی میشه؟

خرج باشگاه 

خرج لوازمات جلوگیری

خرج شوینده ها و مواد ضد عفونی 

خرج تعویض لامپ 

خرج لاستیک ماشین

خرج روغن موتور روغن ترمز لنت و ... و کارواش

خرج مهمونی دادن 

خرج لوازمات بهداشتی خودت مثل آبرسان و فوم شست و شو و ...

خرج اپیلاسیون و یا پودر و کرم موبر یا ژیلت 

خرج آرایشگاه و رنگ مو

و هزاران خرج دیگه

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

افتضاحههه چیکار کنم ب نظرت 😥 

میتونی بسته مکالمه بگیرید یا بیشتر با اس ام اس در تماس باشین مثلا ایرانسل از یه تایمی به بعد مکالمه رو رایگان حساب میکنه

خدایا خیلی شکرت   
2728
البته اين نظر منه ها .. اون قسمت شارژ گوشيو ميشه خيلي بهينه ترش كرد.. در كل خوبه.. اين تقسيم بندي..٨ ...

گوشت ماهی ۱.۵کیلو ۱۴۰هفت کیلو برنج۱۴۰ میوه و سبزی ۲۲۰ لبنیات و نوشیدنی ۲۰۰ بعد ۱۰۰ هم چیزای دیگه پفکو ...

عزیزم میانگین گفتم هرماه ک لباس نیاز نداریم

هر ماه لباس زیر نمیخری ؟ یا لباس خوابی تیشرتی جورابی چندماه یبار کیفی کفشی مانتویی لباس مردانه و شلوار بیرونی برای خودت شلوار بیرونی برا شوهرت 

ماه پیش فقط ۲۴۰تومن چند تیکه ریز دادم به لباس زیر یه مانتو خریدم ۲۳۰تومن یه دمپایی خریدم ۹۰تومن 

ماه های قبلشم همین بود حالا دامن و تاپ و شلوارک کم هم بخری بازم مهمه 

2738
گوشت ماهی ۱.۵کیلو ۱۴۰هفت کیلو برنج۱۴۰ میوه و سبزی ۲۲۰ لبنیات و نوشیدنی ۲۰۰ بعد ۱۰۰ هم چیزای دیگه پفک ...

درسته گفتید خوراکی اماشوینده هاتون چقدر میشه؟ ؟

پودر و صابون و مایع دستشویی و مایع ظرفشویی و شامپو سر شامپو بدن دستمال کاغذی توالت و معمولی و ...

۱۰ ۱۵ کیک من ۱۰ ۱۵ کیک شوهرم

خوبه خب من ۱۱ گیگ گرفتم ۲۵ تومن از#۲۱ *۱۰۰۰۰*

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
عزیزم خورد و خوراکمونو گفتم ببین چیش کمه بگو اصلاح کنم تغذیمونو رو غذا خیلی حساسم  

شما خيلي كلي گفتي مهم تو لبنيات چي مي خوريد؟؟ شير؟؟ پنير ؟؟ ماست؟؟ كره؟؟ خامه؟؟؟ 

ميوه چي؟؟

نان مي خوريد؟؟؟ 

گردو.. پسته و مغزيجات چطور؟

2706