2726

الویه ورا بخر و هرشب ب سر و موها بزن تا صب.فرداش برو حموم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو عزیزم‌.نه مشگلی ندارم

لوسيون neleنلا ,ضد ريزش و رشد مجدد موهاي ريخته شده دو دوره استفاده كن معجزه رشد موهاتو ببين و منو دعا كن اين محلول روغني نيست بو نداره نياز به شستشو بعد از استفاده نداره ,شيميايي نيست مو بهش وابسته نميشه ك قطع كني بازم بريزه موهات به حد دلخواهت رسيدقطعش كن قيمتش 25 هزارتومنه 

لوسيون neleنلا ,ضد ريزش و رشد مجدد موهاي ريخته شده دو دوره استفاده كن معجزه رشد موهاتو ببين و منو دع ...

واقعا راست میگی.خودت استفاده کردی.ارزومه موی قشنگ داشته باشم‌.حتی بعضی وقت ها گریم میگیره

واقعا راست میگی.خودت استفاده کردی.ارزومه موی قشنگ داشته باشم‌.حتی بعضی وقت ها گریم میگیره

بله عزيزم خودم و اطرافيانم كسايي ك سكه ايي موهاشون ريخته استفاده كردن .الويتو بذار جاهايي ك خالي شده مثل جلوي موهات ك زودتر رشد كنه ,صبح و شب بزن و ذوق موهاتو كن 

لوسيون neleنلا ,ضد ريزش و رشد مجدد موهاي ريخته شده دو دوره استفاده كن معجزه رشد موهاتو ببين و منو دع ...

افرین به این میگن کاربر خوب دقیق همه چیشو گف نیازی نیست هی ازش بپرسیم دونه دونه

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
شما نتیجه گرفتین.لامصب پوست سرم عینه سنگ انگار هیچی بهش اثر نمیکنه

اینو امتحان کن حتما الوئه ورا خفنه

تو غذاهات مثلا اشکنه شنبلیله بریز برا مو عالیه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

آره

گزنه رو بجوشون از صافی ردش کن آبشو بزار کمی خنک شه از صبح بزن تا شب رو سرت بعد بشور 

تاثیر به سزایی خودم دیدم توی رشد مو

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 
2706