2726
بلاخره باور میکنید که چی میکشم؟

ببین دوست من لازم نیس ب کسی اینجا ثابت کنی ک راست میگی .🙃

واینکه میتونی بری پیش کسی ک بتونه اونو اذت دور کنه با دعا و....من مادربزرگ خدابیامرزمم یه مشکلاتی داشت ک بهت سرفرصت میگم ولی تونست یکم ازخودش دورشون کنه چون واقعا سخت میشه زندگیت .

مادربزرگ شوهرمم سه تا جن داشت ک خیلی حالش بد بود هرکسی قبول نمیکرد ازش دورشون کنه چون میترسیدن و بالاخره یک نفر قبول کرد اینکارو کنه و خداروشکر راحت شد .ازاین چیزا من واقعا قبول دارم وچاره اش اینکه باید پیش کسی بری ک تجربه داشته باشه و بتونه اذت دورشون کنه وگرنه ......

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من درمونده من ناامید بین هق هقای خفه صدای خدا میزدم دستای پسرمو میگرفتم گریه میکردم میگفتم خدایا من ...

خداروشکر که راحت شدین

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرم بیاد قطعا میرم دکتر کمک میگیرم نمیذارم تا این حد ازارم بده عزیزم ممکنه بدت بیاد اما بیماری ممکنه ...

خانم علم هم گفته که وجود دارن و مطمئنن امکانش هست 

تو قرآن هم نوشته

محترمانه خواستم از تاپیک بری بیرون .

خب شما لازم نیس بری پیش دکتر به نظر من همین الان برو پیش خدا و توبه کن که انقدر بی درک و فهمی

خجالت بکش 

2728

یبارم خونه مادر شوهرم تو یه اتاق نشسته بودم قشنگ یادمه روز عاشورا ک یدفه دیدم دارم میرم سمت اسمون به سرعت نور یدفه رسیدم یجایی که همه جا روشنو سفید بود که هیچ ناراحتی غصه ای و پوچی اصلا اونجا فکر معنی نداشت یه عالمه تهی بود خیلی حس خوبو سبکی بود که یکی اومد صدام کرد به سرعت نور برگشتم تو جسمم وقتی برگشتم وحشت کردم ترسیدم ولی اون حسی که اونجا هم داشتم خیلی خوب بود عالم خلسه یجور عالم مرگه 

سرکار میرم ولی  بخاطر کرونا نشستم خونه الان خواهرم و شوهرش که میشه برادرشوهرم و شوهرم پیشمن فرد ...

ازاین قرآن های کوچولو همیشه بنداز گردنت باشه اگه جن کافر باشه ک نمیتونه بهت نزدیک شه احتمال ولی مسلمان باشه فرقی ب حالش نمیکنه ولی بهترین راه اینکه حتما پیش کسی بری ک اذت دورش کنه .

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
نه کسی کاری نداره جفتمون بارداریم میگم بمونه پیشم

قبل ازاینکه بچت بدنیا بیاد هرجور شده ازخودت دورش کن لطفا 

😭😭😭😭

خیلی درد داره اون دختر بور و موطلایی تپل تبدیا بشه به یه اسکلت از فرط بی اشتهایی و هزار مشکل... همزاد کافر داشتن اصلا خوب نیس دوستان تموم کسایی ک پستمو میبینن از ته قلبشون برام یه صلوات بفرستن و دعام کنن

چش عسلی تو دل برو
ازاین قرآن های کوچولو همیشه بنداز گردنت باشه اگه جن کافر باشه ک نمیتونه بهت نزدیک شه احتمال ولی مسلم ...

منم انداختم وان یکاد همیشه گردنمه خیلی از گردنم میوفته عمدا زنجیرشو میکنن که از گردنم بیوفته ولی بازم من گردنم میکنم 

منم انداختم وان یکاد همیشه گردنمه خیلی از گردنم میوفته عمدا زنجیرشو میکنن که از گردنم بیوفته ولی باز ...

ازاینا ک نخ داره بنداز نخش گره نزن یکم اتیش بزن اب شع ک قشنگ بدون گره ب گردنت باشه

2706