خیلی قد بلندن  پاهاشون  شبیه سمه

به نظرت احضار روح درسته 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

زن همسایه مون قدرت ماورایی داره چشمای شور منم دوست داشتم چشم شور داشته باشم یه چند نفریو ک خوشم نمیاد ازشون چشم بزنم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرت احضار روح درسته 

نه خیلی بده اگه یه روح خبیث احضار بشه زندگی ادمو نابود می‌کنه 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
هر چی هست من فکر میکنم جن و پری وجود داشته باشه

اصلا شک نکن قطعا وجود دارن 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2728
زن همسایه مون قدرت ماورایی داره چشمای شور   منم دوست داشتم چشم شور داشته باشم یه چند نفریو ک خو ...

خو برو لیستشونو بده زن همسایه چشمشون کنه 😁

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
هیچوقت دوست نداشته باش دامنتو میگیره  من احساسشان میکنم ولی اصلا خوب نیس از دوران جنینی پیشم ...

پس باید خودت بدونی چ حسی داره با یکی غیرازانسان باشی ،،،واسه همین بهت توصیه میکنم حتی بهشون فکرهم نکنی 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
نه خیلی بده اگه یه روح خبیث احضار بشه زندگی ادمو نابود می‌کنه 

اخ دلم فیلم ترسناک خواست خدایی🤤

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
من باور میکنم میشه همینجا بگی 

من جلوی اینه هستم خودم تو اینه لبخند میزنه ولی من لبخند نمیزنم با توی اینه میبینم که منی که تو اینه ام داره ی چیزایی زمزمه میکنه ولی من نمیکنم پرسیدم و تحقیق کردم انگار همزاده ولی جدا از این از دوران جنینی تا الان جن پیشم بوده مامانم میگه جن خوبی بوده و کمکش میکرده ولی الان داره سعی میکنه بچمو بندازه رفتم حموم پاهامو کشید و با سر افتادم یا تو بیمارستان یکی رو با روسری دیدم کاملا کپ خودم رفتم جلو اصلا ناپدید شد!!!!!!

شوهرم باور نکرد ولی ی خانم هست که راجبش میدونه و گفت همزادم بوده 

شاید باور نکنید ولی مرض ندارم دروغ بگم

کنارم احساس میکنمشون 

وقتی میان نزدیکم بدنم یخ میزنه و بوی شیر  خراب شده یا وایتکس یا ی بوی گندیده حس میکنم بعد از حال میرم

توی خونه وسایل جا به جا میشن یکم رو به هیچی پارس میکنه صدای نفس زدن میشنوم

اخ دلم فیلم ترسناک خواست خدایی🤤

من یه سری یه رمان جنگیر خوندم تا یه ماه از سایه خودم میترسیدم 🤦ولی چندماه دیگه ترسم ریخته 

زن همسایه مون قدرت ماورایی داره چشمای شور   منم دوست داشتم چشم شور داشته باشم یه چند نفریو ک خو ...

به چشم شور معتقد نیستم هرچی پیشم اسپند دود کنه یعنی میکشمش البته نظرتون محترمه گلم😘

خو برو لیستشونو بده زن همسایه چشمشون کنه 😁

اینم فکریه چرا به ذهن خودم نرسید .باخودم ببرمش مهمونی ...ولی میترسم یه بلایی سر خودم بیاره

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706