2733
2734

منم دارم کف سرم همیشه چربه یکی اینجا هیر تونیک لافاوور پیشنهاد کرد هنوز نخریدم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دارو میخوری؟؟؟ال دی؟؟؟

ال دی پنج سال خوردم واسه من اثر نکردموهام نازک شد و ریخت الان دو ماهه نمیخورم بازم میریزه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
چجوری خوب شد ریزش موهات؟؟؟😭

هركارى كه بگى كردم 

هر چى كه بگى زدم به موهام 

و الانم خداروشكر دارم تاثيرشو ميبينم به جرات ميتونم بگم موهام نسبت به قبل ٢برابر شده 

ولى كنارش بايد سعى كنى كه تخمدانتم درمان كنى اگه چاقى حتمااااااا بايد لاغر كنى 

هـرچه تبر زدى مرا ، زخم نـشد ، جـوانه شد🌱
2738
جوشونده رزماری بزن عزیزم نت بزن‌میاره واست 

واسه هورمونی تاثیر داره

بعدم بیشتر سعی کن پلی کیستیک رو درمان کنی

وقتی ریزش موهات منشا درونی داره خب تا اون خوب نشه که نمیشه از عوارضش جلوگیری کرد 

شبا قبل خواب زیر ناف و قسمت تخمدان رو با روغن زیتون یا سیاهدونه ماساژ بده

زندگی هنوز‌ قشنگیاشو‌ داره❤مثلا‌ خودت😉
منم دارم کف سرم همیشه چربه یکی اینجا هیر تونیک لافاوور پیشنهاد کرد هنوز نخریدم

یعنی بخاطر تنبلی تخمدان کف سر چربه؟ منم تنبلی دارم رسما کچل شدم و کف سرم همیشه چرب

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
2706