2737
2734
عنوان

یه بهونه برای نرفتن بگید

3034 بازدید | 23 پست

جاریم تولد گرفته برای دختر دو سالش فردا و خانواده شوهرم و خانواده خودشو دعوت کرده در کل میشیم نزدیک ۲۰ نفر منم نمیخوام برم ولی مادرشوهرم چون میبینه من میرم خونه مامانم بهم میگه بیا گفتم ولی من فامیل دور نمیبینم فقط خونه مامانم میرم ...

فاصله خونه جاریم و خونه ما فقط یه خونس یعنی یه دقیقه

اگه هم خودمو بزنم به مریضی حتما میان سر میزنن خونم ببینم چمه و نمیخوام بیان خونم 

حالا بگین چیکار کنم چون شوهرمم میگه بریم باید کادو بدیم

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)

کرونا😒

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه بهونه ای بهتر از کرونا

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2738

بگو دوستم اومده خونمون

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2706