2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😷😷😷😷🤮🤢🤮🤮

اووووو اینجا نباید سوسول باشی😬😬😂 ب همین سوی چراغ گوشیم چندروز پیش یکی اینجا تاپیک زد عکس لخته خون اندازه کف دست گذاشت گفت پریوده یا لکه بینی ینی خاک دوعالم براش کم بود بخدا

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
یه اتفاق طبیعیه  که برای تک تک خانوما اتفاق میفته فکر نمیکنم حال بهم زن باشه😑

برا خودت نه اما برا بقيه هست 🤷‍♀️😷

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
اووووو اینجا نباید سوسول باشی😬😬😂 ب همین سوی چراغ گوشیم چندروز پیش یکی اینجا تاپیک زد عکس لخته خون ...

🤢😐

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
برا خودت نه اما برا بقيه هست 🤷‍♀️😷

به جای اینکه عادی سازیش کنی علامت حال بهم زن میزاری؟ اگه تویی که زنی اینطوری رفتار میکنی مردا چی میگن پس؟ یادت باشه به خودت احترام بزاری و عادیش کنی مسئلرو همجنسات همشون با این اتفاق روبه رو میشن، چیز حال بهم زنی نداره برای بدنمونه🙂