2726
عنوان

یه سوال دارم برا یکی از دوستام❤️

70 بازدید | 8 پست

بچه ها ازدواج دختری که قبلا عقد کرده بوده ولی همسرش توی عقد فوت شده قیافش متوسطه و خانواده درست حسابی نداره

با پسری که قیافش خوبه تاحالا ن نامزدی داشته ن هیچی ولی ماشین و خونه نداره پول نداره زیاد اما شغل داره و دست و دل بازه ینی هرچی در میاره خرج میکنه برا همین پس انداز نداره

الان دوستم اینا خانواده پسره هستن

بنظرتون نذارن اینا وصلت کنن یا بذارن؟ 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
میتونی واضح تر بگی منظورتون از خانواده درست حسابی نداشتن چیه

داداشش حرفای خوبی درموردش نیست

خانوادش در حد خانواده ی دوستم نیستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوده دختره اگه خوبه اوکیه

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
بنرم خود دختر رو در نظر بگیرید.اخلاق و رفتار و منش افراد مهم تر از قیافه و خانواده و ایناس که انتخاب ...

خب از پسر پایینتره اینجور ک دوستم میگفت

خیلی نگرانه از من نظر خواست

منم گذاشتم اینجا بپرسم یچیز درست حسابی بگم

خب از پسر پایینتره اینجور ک دوستم میگفت خیلی نگرانه از من نظر خواست منم گذاشتم اینجا بپرسم یچیز در ...

من یکیو میشناسم دختره خانوادش مستاجر بودن و هستن.برادرش معتاد خواهر بزرگترش مجرد و قیافه کاملا معمولی و لاغر بود.

پسر خانوادش ۵واحد خونه دارن جای معمولی شهر.پدرش بازنشسته فولاد و پسر بچه ی اول قیافه خوب فقط قدش یکم کوتاهه نسبت به پسر های دیگه.اما ازدواج کردن و پسره خیلییی خوشحاله که با این دختر ازدواج کرده.دختره هم خوبه هم بسیار بساز...

من یکیو میشناسم دختره خانوادش مستاجر بودن و هستن.برادرش معتاد خواهر بزرگترش مجرد و قیافه کاملا معمول ...

آخه این دختره ازدواج دومشه ها 🤔